یک کلیک یک پیشرفت موفقیت در یک قدمی است فقط پایت را در چاله کنار موفقیت نزار..... tag:http://rohollah.mihanblog.com 2018-11-14T15:59:31+01:00 mihanblog.com جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس) 2018-08-31T12:00:29+01:00 2018-08-31T12:00:29+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1355 روح الله خوشخو جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 سلمان خان  سلمان خان یکی از محبوبترین و زیباترین بازیگران سینمای هند است ودر فهرست ما در رتبه هشتم قرار می گیرد. او که در بیست و هفتم دسامبر سال 1965 در هند بدنیا آمده یکی از بهترین بازیگران و تهیه کنندگان ‌هالیوودی نیر به شمار می رود و به دلیل بازیهای خوب خود در فیلم های مختلف جایزه‌های‌ بسیاری را کسب کرده است. با این که سن سلمان خان از پنجاه سال گذشته، اما هنوز هم چهره جوان و شادابی دارد. وی همچنین بدن آماده و عضلانی‌ای دا جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018
 
سلمان خان
 
جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

 

سلمان خان یکی از محبوبترین و زیباترین بازیگران سینمای هند است ودر فهرست ما در رتبه هشتم قرار می گیرد. او که در بیست و هفتم دسامبر سال 1965 در هند بدنیا آمده یکی از بهترین بازیگران و تهیه کنندگان ‌هالیوودی نیر به شمار می رود و به دلیل بازیهای خوب خود در فیلم های مختلف جایزه‌های‌ بسیاری را کسب کرده است.

 

با این که سن سلمان خان از پنجاه سال گذشته، اما هنوز هم چهره جوان و شادابی دارد. وی همچنین بدن آماده و عضلانی‌ای داشته و سلیقه خوبی در زمینه انتخاب لباس و فشن دارد.

سلمان خان تا کنون ازدواج نکرده اما روابط جدی‌ای با آیشواریا رای، کاترینا کایف و سومی علی داشته است. او یکی از پردرآمدترین بازیگران دنیاست. جالب است بدانید که بیشترین شخصیت گوگل شده کشور هند درسال 2015؛ سلمان خان بوده است.

 رده بندی زیباترین مردان جهان زیباترین مرد جهان 2018

 

برد پیت
 
جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

 

مطمئنا در هر لیستی که راجع به مردان جذاب باشد، نام برد پیت نیز به چشم خواهد خورد. او که نخستین تجربه بازیگری خودرا دریک فیلم تگزاسی درسال 1963 کسب کرده تا به امروز نقش‌های‌ زیادی را بازی کرده و برنده چندین جایزه مهم و معتبر نیز شده است.

 

او درسال 2000 با جنیفر انیستون ازدواج کرد اما رابطه آن ها پس از 5 سال به جدایی انجامید. وی سپس زندگی مشترک طولانی مدتی رابا انجلینا جولی آغاز کرد که این رابطه نیز درسال 2016 پایان یافت.

چشم‌های‌ عمیق و لبخند جذاب پیت باعث شده تا او همواره بعنوان یکی از جذاب ترین و زیباترین مردان دنیا شناخته شود.

 

تونی مهفود، مدل

جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

این مدل ایتالیایی با ریشه‌های‌ سوری، عاشق هنر است. او از دانشگاه هنر‌های‌ زیبای هامبورگ فارغ التحصیل شده و نقاش است. گاهی عکسهای خودرا در یوتیوب و سایر شبکه‌های‌ اجتماعی منتشر می کند و هزاران لایک کسب میکند.

 

 جذاب ترین مرد سال 2018

 

کریس ایوانز
 
جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

در هر لیستی که راجع به جذاب ترین مردان دنیا باشد، مطمئنا کاپیتان ایالات امریکا نیز حضور دارد. ایوانز یک بازیگر پر کار آمریکایی است که بیشتر برای بازی در نقش‌های‌ فانتزی مثل کاپیتان ایالات امریکا و چهار شگفت انگیز شناخته میشود.

 

ایوانز پیش از این اعلام کرده بود که تا سال 2017 بازیگری در نقش کاپیتان ایالات امریکا را کنار خواهد گذاشت و بیشتر بر روی کارگردانی تمرکز خواهد کرد، اما با اینحال بتازگی قرارداد جدیدی رابا کمپانی مارول بعنوان بازیگر امضا کرده است.

 

چشم‌های‌ زیبا و مدل موی متفاوت ایوانز وی را به یکی از جذاب ترین مردان ‌هالیوودی تبدیل کرده است.

 


 

عمر برکان الغلا
 
جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

 

احتمالا خبر مربوط به این شخصیت را شنیده‌اید. حدودا دو سه سال پیش بود که اخباری منتشر شد مبنی بر این که مقامات عربستان سعودی از او خواسته‌اند تا به دلیل زیبایی بیش از حد این کشور را ترک کند!

 

بهمین دلیل او در حال حاضر در کانادا زندگی می کند. جالب است بدانید که بیشترین شخصیت مورد جست‌وجو قرار گرفته‌ی گوگل درسال 2013؛ عمر برکان بوده است. چشم‌های‌ همانند عقاب و چهره‌ی شرقی او جذابیت زیادی دارند.

 

عمر در 23 سپتامبر سال 1989 در بغداد بدنیا آمده و یک شاعر، بازیگر و شخصیت معروف اینترنتی است. پس از انتشار عکسهای او توسط رسانه‌های‌ آمریکایی، او به یکی از مشهور ترین مردان دنیا تبدیل شد.

 

آرون تیلور جانسون، بازیگر

جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

«پسر ناکجا آباد» نخستین کار جدی بود که آرون در ان ایفای نقش کرد. او هنگام فیلم برداری عاشق کارگردان «سامانتا تیلور» شد، با این که ۲۳ سال از او بزرگ تر بود. ان‌ها درسال ۲۰۱۲ ازدواج کردند و ۴ فرزند دارند. خوشتیپ ترین مردان دنیا

 


 


 

تام کروز
 
جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

 

این بازیگر و تهیه کننده معروف آمریکایی یکی از جذاب ترین و خوش قیافه ترین مردان دنیاست. با این که کروز در سوم جولای سال 1962 متولد شده ودر حال حاضر حدود 55 سال سن دارد، اما نشانی از میان سالی در چهره او دیده نمی شود و هنوز هم در اکثر فهرست‌ها به عناون جذاب ترین بازیگر ‌هالیوودی شناخته می شود. وی به دلیل چهره زیبا و مدل موی خاص خود، همواره یکی از نمادهای مُد برای مردان بوده است.

همچنین بازی‌های‌ خوب او در نقش‌های‌ مختلف باعث شده تا سه بار برنده جایزه گلدن گلوب شود. تام کروز یکی از ثروتمندترین بازیگران دنیاست.


 

ماریانو دی وایو، بلاگر

جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

ماریانو در جوانی مدل بود. او بعد‌ها متوجه شد که دنیای مد مردان کشف نشده و تصمیم گرفت وبسایتش را برای مردانی که به مد علاقه دارند، راه اندازی کند. او اکنون بیش از شش میلیون فالوور در اینستاگرام دارد.

 

سهون، خواننده

جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

سهون عضو یک گروه موسیقی کره جنوبی و یکی از جذابترین مردان آسیا است.

 

ادریس البا، بازیگر

جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

ادریس در جوانی می خواست دی جی شود ودر کلوب‌های‌ شبانه کار کند اما اکنون در بیش از ۵۰ فیلم بازی کرده است. رشد حرفه‌ای او از ۳۰ سالگی سرعت گرفته است.

 

فلیکس کیلبرگ، بلاگر

جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

 

فلیکس در یوتیوب کانالی با بیش از ۶۵ میلیون فالوور و بیش از ۱۸ میلیارد بازدید دارد

 


 

جیمز رید، خواننده

جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

 

والدین جیمز طلاق گرفته اند. او تا ۱۵ سالگی با پدرش زندگی کرد. اما وقتی پدرش دچار مشکلات مالی شد، مادرش وی را به فیلیپین برد ودر آنجا معروف شد.

زیباترین مرد جهان کیست ؟


 

جانی دپ
 
جذاب ترین و زیباترین مردان جهان در سال 2018 (عکس)

 

جانی دپ بخاطر چهره زیبا و بازی جذابی که دارد خانم‌های‌ مختلف از هر سنی رابه خود جذب می کند. دپ به دلیل بازی در فیلم‌های‌ موفق بسیار زیادی مثل دزدان درایی کارائیب، آلیس در سرزمین عجایب، چارلی و کارخانه شکلات سازی و … شهرت و ثروت زیادی کسب کرده است.

]]>
کاهش وزن با دارچین 2017-12-11T15:30:24+01:00 2017-12-11T15:30:24+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1350 روح الله خوشخو وزن خود را با دارچین کم کنید  گیاه های دارچین یکی از برترین گیاهای طبیعی هست که برای چربی سوزی و کاهش وزن لاغری بهرهگیری میشود .  کاهش وزن با دارچین , تحقیقات اخیر محققان نشان داده هست که دارچین را می توان ادویه‌ای جادویی نه تنها برای مبارزه با التهابات بدن و پیشگیری از بیشماری مریضی‌ها دانست که خاصیت چربی‌سوز آن نیز می تواند به افراد چاق کمک کند. محققان دانشگاه میشیگان گفته‌اند ماده‌ای اسانسی به نام سینامالدئید «cinnamaldehyde» که دراین ادویه وجوددارد توانایی ش
کاهش وزن را با دارچین تجربه کنید !

وزن خود را با دارچین کم کنید 

 

گیاه های دارچین یکی از برترین گیاهای طبیعی هست که برای چربی سوزی و کاهش وزن لاغری بهرهگیری میشود . 

 

کاهش وزن با دارچین , تحقیقات اخیر محققان نشان داده هست که دارچین را می توان ادویه‌ای جادویی نه تنها برای مبارزه با التهابات بدن و پیشگیری از بیشماری مریضی‌ها دانست که خاصیت چربی‌سوز آن نیز می تواند به افراد چاق کمک کند.

 

محققان دانشگاه میشیگان گفته‌اند ماده‌ای اسانسی به نام سینامالدئید «cinnamaldehyde» که دراین ادویه وجوددارد توانایی شگفت‌انگیزی در افزایش سوخت‌وساز یا متابولیسم بدن دارد و ازآن میتوان بعنوان راهی کارساز در مبارزه با چاقی بهره برد.

کاهش وزن را با دارچین تجربه کنید !

تاثیر دارچین بر چربی سوزی

به گفته انها، این اسانس که عطر و طعمی متفاوت دارد، از هایپرگلیسمی نیز پیش گیری می کند.

 

«جان وو»، یکی از محققان دست‌اندرکار این مطالعه گفت: آزمایش‌ های ما روی موشها نشان داد که ترکیب سینامالدئید درون دارچین بر متابولیسم بدن آثار شگرفی برجامی‌گذارد و برهمین زمینه توانست از این حیوانات آزمایشگاهی در مقابل چاقی پشتیبانی کند.

 

خاصیت چربی‌سوزی دارچین

وو و همکارانش برای درک اثر این ترکیب شیمیایی روی انسانها نیز مطالعه‌ای را ترتیب دادند تا بدانند چه دستاوردی در موشها و انسانها شبیه به هم هست.

 

به گزارش یک کلیک یک پیشرفت به گفته وی، اگر چه این نخستین مطالعه برای نشان دادن مزایای تقویت متابولیسم دراین ماده موجود در دارچین به شمار نمیرود اما نخستین باری هست که درمان با سینامالدئید روی سلول های چربی انسان اعمال میشود.

 

این محقق دانشگاه میشیگان همینطور افزون کرد هنوز باید مطالعات بیشتری انجام شود تا مشخص شود که چطور میتوان از فواید سینامالدئید دارچین بهتر بهره‌مند شد و از عوارض جانبی احتمالی ان برحذر ماند؛ اما بهرهگیری از دارچین درون رژیم خوراکی به نحوی که زیاده‌روی در مصرف آن صورت نگیرد فواید خودرا برای کمک به کاهش وزن خواهد داشت.


چگونه در ماه 6تا8 کیلو وزن کم کنیم؟منبع:تالاب

]]>
6 عوارض استفاده بیش از حد دارچین 2017-12-11T15:27:55+01:00 2017-12-11T15:27:55+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1349 روح الله خوشخو دارچین چه معایبی دارد ؟  استفاده از دارچین اگر بیش از حد خودش شود عوارض های مختلفی دارد در ادامه میتوانید با 6 عوارض استفاده بیش از حد دارچین یک کلیک یک پیشرفت را دنبال نمایید.  دارچین، گیاهی است که از پوسته‌ی درونی درخت دارچین تهیه میشود. دارچین ادویه‌ای سرشناس در تمام دنیاست که فواید زیادی برای سلامتی دارد، مثل کاهش ریسک دیابت، سرطان و بیماری قلبی. دو نوع دارچین وجوددارد:  کاسیا: که به آن دارچین معمولی میگویند و نوعی است که بیشتر مردم ازآن استفاده می کنن
6 عوارض استفاده بیش از حد دارچین

دارچین چه معایبی دارد ؟ 

 

استفاده از دارچین اگر بیش از حد خودش شود عوارض های مختلفی دارد در ادامه میتوانید با 6 عوارض استفاده بیش از حد دارچین یک کلیک یک پیشرفت را دنبال نمایید. 

 

دارچین، گیاهی است که از پوسته‌ی درونی درخت دارچین تهیه میشود. دارچین ادویه‌ای سرشناس در تمام دنیاست که فواید زیادی برای سلامتی دارد، مثل کاهش ریسک دیابت، سرطان و بیماری قلبی. دو نوع دارچین وجوددارد:

 
کاسیا: که به آن دارچین معمولی میگویند و نوعی است که بیشتر مردم ازآن استفاده می کنند.

 

سیلان: که به آن دارچین واقعی می گویند و طعمی سبُک‌تر داشته و تلخی‌اش نیز کمتر است.

 

دارچین کاسیا، بیشتر در فروشگاه‌ها یافت میشود و نسبت به دارچین سیلان، بسیار ارزان‌تر است. مصرف دارچین کاسیا در مقادیر کم خطری ندارد اما مصرف زیاد آن می تواند مشکلاتی برای سلامتی ایجاد کند، زیرا حاوی مقادیر زیادی از ترکیبی به اسم کومارین است.

 

تحقیق‌ها نشان داده که خوردن زیاد کومارین می تواند به کبد آسیب زده و ریسک سرطان را بالا ببرد. ضمنا، مصرف زیاد دارچین کاسیا، عوارض جانبی دیگری نیز دارد که دراین پست، به 6 مورد آن اشاره می کنیم.  

 6 عوارض استفاده بیش از حد دارچین

 عوارض مصرف زیاد دارچین

۱. آسیب کبد
کاسیا یا همان دارچین معمولی، منبع قابل توجهی از کومارین است. این نوع دارچین تقریباً حاوی 5 میلی گرم کومارین در هر قاشق چایخوری است، در حالی که دارچین سیلان تنها ردی از کومارین دارد.

 

میزان مجاز توصیه شده روزانه برای مصرف کومارین، تنها 0.1 میلی گرم به ازای هر کیلو گرم از وزن بدن است. یعنی شما میتوانید در طول روز، فقط نصف یک قاشق چایخوری دارچین کاسیا مصرف کنید.

 

به گزارش سایتیک کلیک یک پیشرفت متاسفانه مطالعات زیادی نشان داده‌اند که خوردن زیاد کومارین میتواند کبد را سمی کرده و به آن آسیب بزند. مثلاً گزارش شده که یک زن 73 ساله، تنها با یک هفته مصرف مکمل دارچین، دچار آسیب کبدی شده بود. البته این حاوی مکمل دارچین میشود که دوز زیادی از کومارین را داراست.

 

۲. ریسک سرطان
مطالعاتی که روی حیوانات انجام شده نشان میدهد خوردن زیاد کومارین که به وفور در دارچین کاسیا وجوددارد میتواند ریسک انواع خاصی از سرطان را افزایش بدهد. مثلاً، آزمایش روی جوندگان نشان داد که خوردن زیاد کومارین باعث رشد تومورهای سرطانی در ریه، کبد و کلیه‌ها شده بود.

 

شیوه‌ای که کورمارین تورمورها را تغذیه میکند هنوز مشخص نیست. اما برخی از دانشمندان باور دارند کومارین می تواند بطور مداوم به یکسری از ارگان‌های بدن آسیب بزند و کم کم دوران این آسیب میتواند سلول‌های سالم رابا سلول‌های سرطانی جای گزین کند.

6 عوارض استفاده بیش از حد دارچین

مصرف زیاد دارچین دریک وعده می تواند مشکلات تنفسی ایجاد کند

 

۳. زخم دهان
برخی از افراد با مصرف زیاد دارچین دچار زخم‌های دهانی می شوند. دارچین حاوی سینامالدهید است که ترکیبی است که میتواند درصورت مصرف زیاد، واکنش آلرژیک ایجاد کند.

 

ظاهراً مقادیر کم این ادویه چنین واکنشی را در بر ندارد چون بزاق دهان مانع ارتباط طولانی مدت این مواد شیمیایی با دهان می شود. سایر واکنش‌های آلرژیک نسبت به سینامالدهید حاوی التهاب زبان یا لثه، احساس سوزش یا خارش و لکه‌های سفید رنگ در دهان میشود. هر چند انی علائم خطرناک نیستند اما سبب ناراحتی میشوند.

 

فراموش نکنید تنها کسانی دچار زخم دهان ناشی از سینامالدهید می شوند که به آن آلرژی داشته باشند. البته بنظر میرسد زخم دهانی بیشتر کسانی را دچار میکند که به مقدار زیاد از روغن دارچین استفاده می کنند یا مدام آدامس‌های دارچینی می‌جوند، چون این محصولات دارای سینامالدهید بیشتری هستند.

 

۴. پایین آوردن قندخون
قندخون بالای مزمن شده، مشکلی برای سلامتی است که اگر درمان نشود میتواند منجر به دیابت، بیماری قلبی و تعداد زیادی از بیماری‌های دیگر شود. دارچین به علت توانایی‌اش برای کاهش قندخون نیز شهرت دارد.

 
مطالعات دریافته‌اند این ادویه میتواند تاثیرات انسولین را تقلید کند. هر چند خوردن کمی دارچین، قندخون‌تان را پایین می‌آورد اما مصرف زیاد آن میتواند کاهش زیادی در قندخون ایجاد کند، که به این حالات، هیپو گلیسمی یا افت قندخون می گویند که عوارضی چون ضعف و خستگی، احساس گیجی و احتمالا غش کردن دارد.

 

افرادی که در دسترس افت قندخون هستند و برای این بیماری دارو مصرف میکنند باید در مصرف دارچین احتیاط کنند زیرا دارچین می تواند اثرات داور را بیشتر کرده و سبب افت بیش از حد قندخون شود.

6 عوارض استفاده بیش از حد دارچین

۵. مشکلات تنفسی
مصرف زیاد دارچین دریک وعده میتواند مشکلات تنفسی ایجاد کند. دلیلش هم این است که این ادویه، بافت ریزی دارد که ممکن است به سهولت وارد بینی شود. تنفس تصادفی دارچین میتواند سبب سرفه، احتقان و تنگی نفس شود. همینطور سینامالدهید دارچین، محرکی برای گلو بوده و می تواند سبب بروز مشکلات تنفسی شود.

 

افرادی که مبتلا به آسم یا سایر بیماری‌هایی هستند که سیستم تنفسی‌شان را تحت تاثیر قرار میدهد باید خیلی مراقب باشند تا اشتباها دارچین را تنفس نکنند چون این افراد بیشتر در دسترس مشکلات تنفسی هستند.

 

۶. احتمال تداخل داروئی
خوردن مقدار کمی دارچین طبق معمول تداخلی با بیشتر داروها ایجاد نمی کند. اما اگر بابت دیابت، بیماری قلبی یا کبدی دارو مصرف می کنید، دارچین زیاد می تواند مشکل ساز باشد. زیرا دارچین با این داروها تداخل پیدا کرده و تاثیرات یا عوارض جانبی انها را تشدید میکند.

 

مثلاً دارچین کاسیا حاوی کومارین زیادی است که میتواند کبد را سمی کرده و به آن آسیب بزند. اگر داروهایی مصرف می کنید که کبدتان را تحت تاثیر قرار می دهد، مثلاپاراستامول، استامینوفن و استاتین‌ها، مصرف زیاد دارچین میتواند ریسک آسیب کبدی را افزایش بدهد.

 

همینطور دارچین ممکن است به کاهش قندخون کمک کند، بنابر این اگر داروی دیابت مصرف میکنید این ادویه می تواند اثر آنرا بیشتر کرده و سبب افت زیادی قندخون شود.

6 عوارض استفاده بیش از حد دارچین

از آنجاییکه اینروزها دارچین شهرت زیادی پیدا کرده، خیلی از افراد در تلاش برای مصرف بیشتر این ادویه، مقدار زیادی ازآن را به‌ صورت خشک مصرف میکنند.

 

این مساله حاوی خوردن یک قاشق چایخوری دارچین پودر شده در عرض کمتر از یک دقیقه و بدون نوشیدن آب می شود. شاید بی‌خطر بنظر برسد اما واقعا کار خطرناکی است!

 

مجلهیک کلیک یک پیشرفت : خوردن دارچین خشک میتواند گلو و ریه‌ها را تحریک کند. همینطور ممکن است باعث آسیب دائمی به ریه‌ها شود. چون ریه نمی تواند فیبرهای این ادویه را تجزیه کند ودر نتیجه در ریه تجمع کرده و باعث التهاب آن میشود که به آن پنومونیا یا سینه پهلو می گویند.

 

اگر پنومونیا درمان نشده بماند، ریه‌ها برای همیشه زخم شده و احتمالا از کار می‌‌افتند.منبع:تالاب

]]>
چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟ 2017-12-11T15:26:43+01:00 2017-12-11T15:26:43+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1348 روح الله خوشخو رفتار درست یک زن  هر خانومی حتماً می خواهد که رفتار نیکو و متشخص باشد اما واقعا چگونه یک خانوم متشخص و واقعی باشیم ؟  بانوی زیبا , برای برخی افراد رعایت اصول آداب و رفت و آمد دیگر قدیمی شده اما رفتار خوب و پسندیده هیچ وقت از مد نمی افتد. اگر می‌خواهید تصویر خوبی از خودتان بعنوان یک بانو در جامعه داشته باشید باید بدانید که برخی کارها و رفتارها را نباید انجام بدهید چون جلوه خوبی بشما نمی‌دهد. ما فهرستی از اشتباهات رفتاری آورده که یک زن واقعی هرگز نباید مرتکب این
چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

رفتار درست یک زن 

 

هر خانومی حتماً می خواهد که رفتار نیکو و متشخص باشد اما واقعا چگونه یک خانوم متشخص و واقعی باشیم ؟ 

 

بانوی زیبا , برای برخی افراد رعایت اصول آداب و رفت و آمد دیگر قدیمی شده اما رفتار خوب و پسندیده هیچ وقت از مد نمی افتد. اگر می‌خواهید تصویر خوبی از خودتان بعنوان یک بانو در جامعه داشته باشید باید بدانید که برخی کارها و رفتارها را نباید انجام بدهید چون جلوه خوبی بشما نمی‌دهد.

 

ما فهرستی از اشتباهات رفتاری آورده که یک زن واقعی هرگز نباید مرتکب این اشتباهات شود. سعی کنید همه ی این موارد را در ذهنت ان نگه دارید تا تصویر خوبی از خودتان بسازید.

 

استفاده از لباس ها و اکسسوری های تقلبی بی کیفیت

نیاز نیست همه ی پولتان را خرج لباسهای گرانقیمت و برند کنید. اما خریدن کپی های بی کیفیت و خیلی ارزان هم کار درستی نیست. پس اگر میخواهید ظاهر خوبی نداشته باشید دنبال اجناس بی کیفیت و تقلبی بروید. میتوانید لباس هایی بخرید که هم شیک هستند و هم باکیفیت.

 

برندهایی هم هستند که قیمت زیاد بالایی ندارند. شاید مشهور نباشند اما زیبا و باکیفیت هستند.

چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

میتوانید لباس هایی بخرید که هم شیک و هم باکیفیت هستند

 

اشتباهات مد

یک بانو واقعی هیچ وقت ژاکت خیلی گشاد یا شلوارک خیلی تنگ نمیپوشد چون میداند چطور لباس هایی مناسب استایل خودش انتخاب کند. هیچ وقت لباسهای گشاد بخاطر آسان بودنشان نمی‌پوشد، لباس هایش را باسلیقه و مناسب تیپ بدنش انتخاب میکند.

 

خمیده بودن

یکی از قوانین مهم برای خانمها داشتن یک ژست خوب است. وقتی زیادی خمیده می شینید مانند این میماند که دارید بار سنگینی را میکشید. حالت درست نشستن شاید در اوایل کمی سخت باشد اما بعد از مدت کوتاهی به درست نشستن و درست راه رفتن عادت میکنید.

 

چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

وقتی زیادی خمیده می شینید مانند این میماند که دارید بار سنگینی را می‌کشید

 

مراقب خود نبودن

یک زن واقعی همیشه مراقب خودش هست. ورزش میکند، برنامه خوراکی سالمی دارد، مراقب سلامت پوستش هست ودر صورت لزوم به دکتر مشاور مراجعه میکند.

 

آرایش زیاد

یک زن واقعی مراقب پوستش هست بهمین علت پوست خوبی دارد. آن همیشه زیباست حتی بدون آرایش.

 

رفتارهای عصبی

یک زن واقعی میداند چطوری عادت های عصبی خودرا بازرسی کند و هیچ وقت با بازی کردن با موها، تکان دادن پاها و هر رفتار دیگری که بی قراری اش را نشان میدهد ظاهرش را از بین نمی‌برد. هیچ وقت به چیزهای کوچک گیر ندهید. یک زن واقعی برای هر کاری وقت به اندازه کافی دارد.

 

تمام کردن ظرف سوپ

برای خوردن یک قاشق آخر ظرف سوپ باید ظرف را کج کنید. رفتار درست غذا خوردن این است که سوپ را تا ته آن نخورید. حتی اگر سوپ خیلی باشد بازهم نباید تا قاشق آخر را بخورید.

 

چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

رفتار درست غذا خوردن این است که سوپ را تا ته آن نخورید

 

بی ادبی و شایعه پراکنی

بی ادبی، شایعه پراکنی و ناله و شکایت کردن برای یک خانوم واقعی ممنوع است. و البته وقتش را هم با گوش دادن به شایعه پراکنی ها و ناله و شکایت های دیگران نمیکشد.

 

بلند سخن گفتن و بلند خندیدن

یک خانوم واقعی هنگام صحبت کردن مراقب تن صداش هست. بلند خندیدن و فریاد زدن و زبان توهین آمیز قابل پذیرش نیست. مخاطب شما چه مادربزرگ باشد، چه بچه ۳ ساله و چه رئیس جمهور باید با یک تن صدا حرف بزنید.

 

بحث کردن

یک زن واقعی اعتقادات خودش را دارد و ۱۰۰ درصد به آن خاطرجمعی دارد. آن هیچ وقت عقایدش رابه دیگران تحمیل نمی‌کند ودر مورد آن بحث نمی‌کند و وقتی همه ی چیز گفته شده چرا برای ثابت کردن خودش به دیگران خودش را اذیت کند؟

 

غذا خوردن در راه

قوانین آداب و رفت و آمد میگوید هنگام غذاخوردن پشت میز باید از کارد و چنگال استفاده کرد. بنابر این حتی اگر عاشق پیتزا هستید آنرا در رستوران سفارش ندهید. اگر عجله دارید در حال راه رفتن چیزی نخورید اینکار مناسب یک بانو واقعی نیست. باید طوری برنامه ریزی کنید که چند دقیقه ای حتی برای یک فنجان قهوه وقت داشته باشید.

 

بیش از حد ساده و بی غل و غش بودن

با غریبه ها صحبت کردن در مورد خودتان رفتار پسندیده ای برای یک بانو نیست. یک زن واقعی در برقراری تماس با دیگران زیاده روی نمیکند. جزئیات زندگی اش، کارش و افکارش را برای دیگران بازگو نمیکند.

 

تاخیر داشتن

بیشتر از ۱۵ دقیقه دیر کردن رفتار مناسبی برای یک بانو نیست چه در قرارهای کاری و چه در قرارهای خصوصی.

 

باز گذاشتن چتر برای خشک شدن

هیچ وقت چتر را برای خشک شدن باز رها نکنید. وقتی وارد منزل شدید چتر را ببندید، تکانش بدهید و آویزون کنید تا کاملا خشک شود.

 

چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

چتر را برای خشک شدن باز رها نکنید

 

عافیت باشد در پاسخ عطسه

خیلی متعارف است که در پاسخ عطسه دیگران میگوییم عافیت باشد اما این جمله فقط در برابر دوستان و آشنایان نزدیک قابل قبول است. در برابر غریبه ها عطسه اش را نادیده بگیرید مانند این‌که هیچ اتفاقی نیفتاده است.

 

رد کردن تعارف نوشیدنی و غذا از میزبان

یک زن واقعی هیچ وقت تعارف غذا و نوشیدنی را رد نمیکند. اگر میزبان ازتان پرسید نوشیدنی چه چیزی میل دارید می‌توانید بجای این‌که توضیح بدهید که میل به چیزی ندارید حداقل آب سفارش بدهید.

 

فوت کردن غذا

فوت کردن غذا رفتار پسندیده ای نیست و یک بانو واقعی منتظر می‌ماند تا غذایش سرد شود. یا غذا را هم میزند تا زودتر سرد شود.

 

چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

فوت کردن غذا رفتار پسندیده ای نیست و یک بانو واقعی منتظر میماند تا غذایش سرد شود

]]>
خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018 2017-12-11T15:24:57+01:00 2017-12-11T15:24:57+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1347 روح الله خوشخو آرایش های برنزه صورت افرادی که برنزه میکنند تقریبا جذاب تر میشوند اما وقتی صورت برنزه شود آرایش جذاب میشود در ادامه میتوانید با خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018 تالاب را دنبال کنید .آرایش برنزهانواع آرایش برنزهآرایش برنزه صورت 
خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

آرایش های برنزه صورت

 

افرادی که برنزه میکنند تقریبا جذاب تر میشوند اما وقتی صورت برنزه شود آرایش جذاب میشود در ادامه میتوانید با خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018 تالاب را دنبال کنید .

خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

آرایش برنزه

خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

انواع آرایش برنزه

خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

خاص ترین آرایش های صورت به شکل برنزه 2018

آرایش برنزه صورت

 

]]>
درگیری مهناز افشار و سحر قریشی در صفحه ی مجازی 2017-12-11T15:22:32+01:00 2017-12-11T15:22:32+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1346 روح الله خوشخو دعوای مهناز افشار و سحر قریشی  مهناز افشار و سحر قریشی دو بازیگر تراز اول کشورمون که این روز ها کمی حاشیه ای هستند با همدیگر کمی درگیر شده اند در ادامه می توانید با درگیری مهناز افشار و سحر قریشی در صفحه ی مجازی تالاب را دنبال نمایید.  مهناز افشار و سحر قریشی در فضای مجازی بر سر حضور بانو ها در استادیوم که مرتبط به دست مزد زنان هست دعوای لفظی داشته اند. قریشی، بازیگر سینما و تلویزیون و اکنون البته تئاتر، در گفت وگویی ویدیویی، درباره ممنوعیت ورود زنان
درگیری مهناز افشار و سحر قریشی در صفحه ی مجازی

دعوای مهناز افشار و سحر قریشی 

 

مهناز افشار و سحر قریشی دو بازیگر تراز اول کشورمون که این روز ها کمی حاشیه ای هستند با همدیگر کمی درگیر شده اند در ادامه می توانید با درگیری مهناز افشار و سحر قریشی در صفحه ی مجازی تالاب را دنبال نمایید. 

 

مهناز افشار و سحر قریشی در فضای مجازی بر سر حضور بانو ها در استادیوم که مرتبط به دست مزد زنان هست دعوای لفظی داشته اند. قریشی، بازیگر سینما و تلویزیون و اکنون البته تئاتر، در گفت وگویی ویدیویی، درباره ممنوعیت ورود زنان به استادیوم های ورزشی اظهار نظر کرده هست.

 

او با اشاره به این‌که دوست نداشته به استادیوم برود چون آنجا احساس امنیت ندارد، گفته که با ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه ها موافق هست.

درگیری مهناز افشار و سحر قریشی در صفحه ی مجازی

اختلاف نظر سحر قریشی و مهناز افشار

این اظهارات، صدای مهناز افشار، دیگر بازیگر سینمای کشور جمهوری اسلامی ایران را درآورده؛ او با هشتگ زنان علیه زنان، به حرف های قریشی واکنش نشان داده و در توییترش نوشته نمیشه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می گیره منقلب میشه!

 

این در حالی هست که همین چندی پیش، سحر قریشی عکسی از خود در یکی از استادیوم های کشور امارات در حال تماشای بازی آسیاییِ پرپسولیس تهران توزیع کرده بود.

درگیری مهناز افشار و سحر قریشی در صفحه ی مجازی

 

مهناز افشار «متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران هست.مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعیبه تحصیل در رشته تدوین پرداخت.خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود.

 

در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.مهناز افشار بازیگری را با سریال تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفاینقش در فیلم رفقا به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقشدر فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی کمیاب مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

 

شباهت چندان مهناز افشار به خواننده معروف، در توجه رسانه‌ها به او در آغاز کارش تأثیرگذار بود.مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازیدر فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد عکس شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛ تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه ازسوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید.

 

مهناز افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم سینمایی «آموزگار» به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناستاجیک، ایفای نقش کرد.مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دردوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد.حاصل ازدواج اویک دختربه نام لیانا هست.

درگیری مهناز افشار و سحر قریشی در صفحه ی مجازی

درگیری مهناز افشار و سحر قریشی در صفحه ی مجازی

نام:سحر قریشی نام خانوادگی:قریشی تاریخ تولد:۱۳۶۶/۱۰/۶ محل
تولد :تهران

 

سحر قریشی «زاده ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران» بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران هست.او در سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد عرصه سینما شد.سحر قریشی از طریق سارا خوئینی ها برای بازی در این فیلم انتخاب شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینماو تلویزیون شد.

 

سحر قریشی پس از آن از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده براینقش یلدا او را انتخاب کرد.او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

]]>
عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی 2017-12-11T15:20:08+01:00 2017-12-11T15:20:08+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1345 روح الله خوشخو سالار جان خودت هم می دانی که یقیناً این دورهمی به مناسبت تولد شما نبوده و به صورت اتفاقی هم زمان شده است.سلفی دو تن از اسطوره های باشگاه پرسپولیس در بند یکی… ببخشید، در خانه یکی از عزیزان.شقایق بانو همسایه پایینی ما هم پشت وانتش نوشته “دارا که باشی سارا خودش میاد”. لطفا با او هم سلفی بگیر، گناه دارد.بازهم برف و بازهم هجمه عکس های برفی. مشابه هر پدیده طبیعی دیگری که در دنیای واقعی رخ می دهد ودر فضای مجازی سبب مجروح شدن کاربران می‌شود.کپشن بالا.گویا در قطر جوراب خیلی نایاب و گران است.ساره بی

سالار جان خودت هم می دانی که یقیناً این دورهمی به مناسبت تولد شما نبوده و به صورت اتفاقی هم زمان شده است.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

سلفی دو تن از اسطوره های باشگاه پرسپولیس در بند یکی… ببخشید، در خانه یکی از عزیزان.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

شقایق بانو همسایه پایینی ما هم پشت وانتش نوشته “دارا که باشی سارا خودش میاد”. لطفا با او هم سلفی بگیر، گناه دارد.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

بازهم برف و بازهم هجمه عکس های برفی. مشابه هر پدیده طبیعی دیگری که در دنیای واقعی رخ می دهد ودر فضای مجازی سبب مجروح شدن کاربران می‌شود.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

کپشن بالا.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

گویا در قطر جوراب خیلی نایاب و گران است.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

ساره بیات در حال منقلب شدن پس از حضور در استادیوم.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

علیرضا دبیر با این عکس درکنار پدر مرحومش از همه ی کسانی که دراین غم سنگین همراهش بودند، قدردانی کرد.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

سام درخشانی نخستین اسکی امسالش را در کوه های کانادا انجام داده است. هر سال در دیزین به این مهم می پرداخت که به لطف زایمان همسرش اینبار در کانادا اسکی کرده است.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

خاطره اسدی و عزیزی که این عکس را از وی گرفته است، دریک کافه.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

سانسور طنازانه مهراب قاسمخانی پس از آنکه گوش وی را به خاطر پستی که در مورد یکی از مجریان شبکه افق صدا و سیما گذاشته بود، پیچاندند.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

 

بازیگران مرد ایرانی به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. 1. کسانی که عکسی حاوی مو های زائد خود در اینستاگرام دارند، 2. کسانی که عکسی با این شرح ندارند. امیرحسین آرمان روز گذشته از دسته دوم به دسته اول منتقل شده است.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

محسن افشانی این پست را گذاشته و اعلام کرده که مزدوج شده است. آن قدر که مسخره بازی و حاشیه داشته فعلاً باور این پست او کمی دشوار است و احتمال مزاح بودن و دروغ چله بودن و اینها وجوددارد. اگرهم جدی باشد که جز آرزوی خوشبختی کاری از دستمان برنمی آید!

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

بله امیر جان، ولی سلفی در حین رانندگی ضامن قطعی حادثه و عدم سلامتی شماست.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

خاطره حاتمی این سلفی را در بلندی های بادگیر انداخته است. امیلی برونته اگر می دانست که اینطوری خواهد شد، نام رمانش را “پستی های تنگه جبل الطارق” میگذاشت.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

 

مهراوه شریفی نیا در قرمز کردن ناخن هایش کمی کوتاهی کرده که امیدواریم در ست بعدی جبرانش کند.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

کاپیتانِ خوشتیپمون.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

 

حامد بهداد با این استوری تولد استاد داریوش مهرجویی را تبریک گفت و جزو معدود کسانی بود که به یاد استاد مهرجویی بود. برای ایشان و همه ی اساتید سینما ارزوی سلامتی داریم.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

لیلا بلوکات در حال شب کاری در شهرک سینمایی غزالی. او در سریال تاریخی “از یاد ها رفته” حضور دارد.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

ارژنگ جان نمی‌خواهم توی ذوقت بزنم، ولی واقعا اینطور که می‌گویی نیست و اصلا شبیه نیستید.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

نرگس محمدی تولد سمیرا حسنپور بازیگر سینما و تلویزیون رابا این استوری تبریک گفت.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

آینه آغوش دویست و شش هم یکیدیگر از اشیای محبوب در سلفی گیری هاست که ویدا جوان هم با یک سلفی دراین موقعیت از همه ی بابت الطافی که به او دارند تشکر کرده است.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

سلفی روناک یونسی و خواهرش در حال جشن و شادی به مناسبت عید کریسمس.

عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (118)

با این سلفی از منتقد بزرگ و اندیشمند صاحب نظرِ کشورمون استاد لیلا اوتادی که اظهار نظر و نقد او بر هر موضوعی واجب و ضروری است، مطلب امروز را به پایان می‌بریم. از همراهی تان متشکریم. تا مطلب بعدی، یا حق.
]]>
تبریک روز دانشجو 2017-12-09T20:21:23+01:00 2017-12-09T20:21:23+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1344 روح الله خوشخو اس ام اس روز دانشجو امروز روز ملی دانشجو است و این روز رابه تمام دانشجویان ایران به پسران و دختران آینده ساز ایرانی تبریک عرض مینماییم .  دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو، یعنی تمام اونایی که رفتن تا ما بمونیم و ایران را بسازیم. دانشجوی متعهد روزت مبارک پیامک های جدید گرامیداشت روز دانشجو ما دانشجوهای واقعی وقتی چیزی نمی فهمیم از آغوش دستی می پرسیم: تو چیزی می فهمی؟ اونم میگه نه و ما بخود می بالیم و شاد از این‌که تنها نیستیم و همگان نمی فهمیم! تازه روزمون هم مبار
پیامک های جدید گرامیداشت روز دانشجو
اس ام اس روز دانشجو

 

امروز روز ملی دانشجو است و این روز رابه تمام دانشجویان ایران به پسران و دختران آینده ساز ایرانی تبریک عرض مینماییم . 

 

دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو،
یعنی تمام اونایی که رفتن تا ما بمونیم و ایران را بسازیم.
دانشجوی متعهد روزت مبارک

پیامک های جدید گرامیداشت روز دانشجو

ما دانشجوهای واقعی وقتی چیزی نمی فهمیم از آغوش دستی می پرسیم: تو چیزی می فهمی؟
اونم میگه نه و ما بخود می بالیم و شاد از این‌که تنها نیستیم و همگان نمی فهمیم!
تازه روزمون هم مبارک!

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

دانشجو موجودی است که حاضر است گذرش به دباغ منزل بیفتد
ولی گذرش به اتاق استاد برای گرفتن نمره نیفتد
روز دانشجو مبارک

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

شمع شدی ، شعله شدی ، سوختی
بعد ۸ ترم هیچی نیاموختی
روزت مبارک

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

کلیه ی واحدهای دانشگاهی به دو دسته تقسیم میشوند :
.
.
۱ – واحد های سختو که نمیشه خوند
.
.
۲ – واحد های آسون هم که ارزش خوندن نداره

 

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

 

خسته ام….
نه این‌که کوه کنده باشم نه !
.
.
.
کمی درس خوانده ام 
دانشجویی که شورای انضباطی واسش تشکیل نشه دانشجو نیس!
به سلامتی دانشجوها
روز دانشجو مبارک

 

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

 

دانشجوی عزیز! مهندس بعد از این!
واحد پاس نکن! کلاس دو در کن!
استاد مسخره کن!
خلاصه… دانشجوی نمونه!
روزت مبارک

 

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

 

قانون سوم دانشجویان دختر :
دیر رسیدن بهتر از زشت رسیدن است …
این روز رو به صورت بلبلی به این دانشجوها تبریک عرض مینماییم

 

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

 

فرارسیدن روز دانشجو، روز تأکید بر اهمیت علم آموزی و لزوم حقایق جوی، روز تأکید بر لزوم تقویت ایمان و اهمیت افزایش بصیرت سیاسی و معرفت دینی بر تمامی دانشجویان مؤمن و پرتلاش ایران اسلامی گرامی باد.
روز دانشجو پیشاپیش مبارک

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

در کوچه درس رهگذاریم هنوز/وین راه دراز می سپاریم هنوز
از اول اسم نویسی سال‌ها می گذرد/ما واحد پاس نکرده داریم هنوز!
روز دانشجو مبارک

اس ام اس جدید تبریک روز دانشجو

روز دانشجو بر تو دانشجوی پیروز خجسته باد
پروژه شادمان سازی پشت کنکوری های گرامی

 

]]>
اولین داور زن ایرانی در مسابقات فوتبال آسیا 2017-12-09T20:18:54+01:00 2017-12-09T20:18:54+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1343 روح الله خوشخو مهسا قربانی داور مسابقات فوتبال در آسیا شد ! مهسا قربانی نخستین داور بانوی ایرانی است که ملاقات ژاپن و کره جنوبی را قرار است قضاوت کند در ادامه بیشتر با نخستین داور زن ایرانی در مسابقات آسیایی همراه می شویم .   داور بین المللی فوتبال کشورمون بعنوان داور چهارم ملاقات دو تیم ژاپن و کره جنوبی را قضاوت می‌کند. به گزارشیک کلیک یک پیشرفت ، ملاقات دو تیم ملی ژاپن و کره جنوبی از مرحله نهایی مسابقات فوتبال بانوان شرق آسیا در حالی فردا «جمعه ۱۷ آذرماه » ساعت ۱۹ به اولین داور زن ایرانی در مسابقات فوتبال آسیا

مهسا قربانی داور مسابقات فوتبال در آسیا شد !

 

مهسا قربانی نخستین داور بانوی ایرانی است که ملاقات ژاپن و کره جنوبی را قرار است قضاوت کند در ادامه بیشتر با نخستین داور زن ایرانی در مسابقات آسیایی همراه می شویم . 

 

 داور بین المللی فوتبال کشورمون بعنوان داور چهارم ملاقات دو تیم ژاپن و کره جنوبی را قضاوت می‌کند.

 

به گزارشیک کلیک یک پیشرفت ، ملاقات دو تیم ملی ژاپن و کره جنوبی از مرحله نهایی مسابقات فوتبال بانوان شرق آسیا در حالی فردا «جمعه ۱۷ آذرماه » ساعت ۱۹ به وقت محلی در شهر توکیو برگزار می‌شود که با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مهسا قربانی از ایران بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت میکند.

 

داور وسط: کاترین مارگارت از استرالیا

کمک یک : او سارا می ایی از استرالیا

کمک دو : یوونا فرناندز از هندمنبع:تالاب

]]>
زنان زیبا و ثروتمند در اروپا 2017-11-10T15:51:35+01:00 2017-11-10T15:51:35+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1342 روح الله خوشخو زنان زیبا و ثروتمند در اروپامردم دوست دارند زندگی شخصی افراد ثروتمند و قدرتمند را دنبال کنند. از زمان باستان این یک شیوه زندگی بوده هست. ثروتمندترین و قدرتمندترین افراد از قرن‌ها پیش هنوز به ذکر آورده میشوند. بعضی افراد این اشخاص را الهام بخش خود برای یک زندگی پیروز می دانند و بعضی دیگر فقط دوست دارند بدانند این افراد چطور زندگی می کنند. این مردان پیروز و ثروتمند با پول میتوانند جذابترین زنان را همچون همسر انتخاب کنند. بیایید نگاهی به این زنان خوشبخت بیندازیم. جک دورسی و 6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !
زنان زیبا و ثروتمند در اروپا


مردم دوست دارند زندگی شخصی افراد ثروتمند و قدرتمند را دنبال کنند. از زمان باستان این یک شیوه زندگی بوده هست. ثروتمندترین و قدرتمندترین افراد از قرن‌ها پیش هنوز به ذکر آورده میشوند.

 

بعضی افراد این اشخاص را الهام بخش خود برای یک زندگی پیروز می دانند و بعضی دیگر فقط دوست دارند بدانند این افراد چطور زندگی می کنند.

 

این مردان پیروز و ثروتمند با پول میتوانند جذابترین زنان را همچون همسر انتخاب کنند. بیایید نگاهی به این زنان خوشبخت بیندازیم.

 

جک دورسی و کیت گریر

جک دورسی یک کارآفرین اینترنتی و بنیانگذار یک رسانه اجتماعی بسیار پیروز یعنی توییتر هست. جک برنامه نویسی را از سن ۱۴ سالگی شروع کرد و گذشته از ۳۵ سالگی با توییتر یک نوآور شد.

 

او هم چنین عضو هیئت مدیره شرکت والت دیزنی هست. ثروت خالص دورسی 1.27 میلیارد دلار «۵۰۸۰ میلیارد تومان» هست. عشق این میلیاردر بزرگ کیت گریر هست.

 

کیت طراح هست ودر رویداد های گوناگون با دورسی آشنا شده هست. او سعی دارد کار طراحی خودرا توسعه دهد.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

 

تام بریدی و جیزل بانچن

تام بریدی به موقعیتی افسانه‌ای دست یافته هست. آخرین پیروزی فینال فوتبال آمریکایی او درسال ۲۰۱۷ در مقابل آتلانتا فالکونز بود. او در لیست بزرگان تمام زمان ایستاده هست.

 

تام با جیزل بانچن خوشگل که یک سوپر مدل شگفت انگیز هست ازدواج کرد. ثروت خالص او ۱۸۰ میلیون دلار «۷۲۰ میلیارد تومان» هست و ثروت زنش ۳۶۰ میلیون دلار «۱۴۴۰ میلیارد تومان» هست.

 

اگر شما یکی از بزرگ ترین مردان عصرتان و همینطور یک میلیونر باشید ایرادی ندارد که همسرتان از شما ثروتمندتر باشد.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

جان پل دجوریا و الویس برودی

جان پل دجوریا یک میلیاردر یونانی-ایتالیایی- آمریکایی هست که زندگی خودرا همچون یک مهاجر فقیر در لس آنجلس شروع کرد. او زمانی عضو یک باند خیابانی بود، اما وقتی یک معلم ریاضی به او گفت:

 

«هیچوقت در هیچ جای زندگی پیروز نخواهی شد» زندگی خودرا تغییر داد. جان بازرگان و انسان بشردوستی هست که بنیانگذار تولیدات موی پل میشل هست. او مالک شرکت پاترون اسپیریتس نیز هست.

 

این میلیاردر با الویس برودی که همبازی سابقش بوده ازدواج کرده هست. آن‌ها چهار فرزند دارند.

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

فلاویا سامپایو و ایک باتیستا

ایک باتیستا رئیس گروه EBX هست. این شرکت در صنعت معدن، نفت و گاز فعالیت می کند. باتیستا ثروت زیادی از این شرکت کسب کرده هست، آن قدر چندان که وی را تبدیل به ثروتمندترین مرد برزیل کرده که توانسته یکی از جذابترین زنان را گزینه کند.

 

فلاویا سامپایو وکیل هست، اما بیشتر شبیه یک مدل یا ستاره سینماست. او مدیر سازمانی به نام موسسه آگاهی هست که برای کمک به کودکان احداث شده هست.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

 

جیمز پکر و اریکا پکر

جیمز پکر سرمایه گذار و بازرگان استرالیایی هست. او پسر کری پکر هست که شخص بانفوذی در اساس رسانه بود. جیمز مالک «Crown Media» یکی از بزرگ ترین گروه‌های سرگرمی در زمین هست.

 

او سومین مرد ثروتمند استرالیاست و رابطه عاشقانه ای با همسرش اریکا پکر دارد. اریکا مدل و خواننده هست. آن‌ها درسال ۲۰۰۷ ازدواج کردند و دو فرزند دارند.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

جیم کلارک و کریستی هینز

جیمز کلارک متخصص کامپیوتر و کارآفرین هست. جیم کلارک مدیر نت اسکیپ هست. این شرکت زمانی یک موتور جستجوی مطلوب بود، اما اکنون همچون یک مرورگر وب عمل میکند.

 

کریستی هینز مدل و بازیگر هست. جیم ۳۶ سال ازکریستی بزرگ تر هست، اما عشق سن و سال نمی‌شناسد.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

 

]]>
پسری که از عمه ی پیرش خواستگاری کرد 2017-11-08T17:39:07+01:00 2017-11-08T17:39:07+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1341 روح الله خوشخو پسری که از عمه ی پیرش خواستگاری کردبا پسرک 23 ساله ای آشنا می‌شویم که به طرز عجیبی به عمه 80 ساله اش ازدواج کرد . خواستگاری پسر 22 ساله از عمه 80 ساله اش به گزارش تالاب ازدواج با اختلاف سنی زیاد یکی از مسائلی هست که تاکنون بارها در مورد آن اخبار مختلف توزیع شده هست ، از ازدواج دختر 12 ساله با پیرمردی پیرتر از پدر بزرگش تا ازدواج پیرزن 80 ساله با پسر نوجوان 17 ساله که همگی به نحوی با مخالفت خانواده ی همراه بوده ولی برگزار شده هست مانند پسر جوانی که در کمال تعجب والدی خواستگاری پسر 22 ساله از عمه 80 ساله اش (عکس)

پسری که از عمه ی پیرش خواستگاری کردبا پسرک 23 ساله ای آشنا می‌شویم که به طرز عجیبی به عمه 80 ساله اش ازدواج کرد .

 

خواستگاری پسر 22 ساله از عمه 80 ساله اش به گزارش تالاب ازدواج با اختلاف سنی زیاد یکی از مسائلی هست که تاکنون بارها در مورد آن اخبار مختلف توزیع شده هست ، از ازدواج دختر 12 ساله با پیرمردی پیرتر از پدر بزرگش تا ازدواج پیرزن 80 ساله با پسر نوجوان 17 ساله که همگی به نحوی با مخالفت خانواده ی همراه بوده ولی برگزار شده هست

 

مانند پسر جوانی که در کمال تعجب والدین و خویشاوندان تصمیم گرفت با عمه بزرگ خود یعنی عمه ی عمه اش ازدواج کند.

 

خواستگاری پسر 22 ساله از عمه 80 ساله اش (عکس)

 

“مائوریکیو اوسلو” برای به آرامش رساندن “یولاندا تورس” تصمیم گرفت تا اخرین آرزوی این پیرزن 91 ساله راکه ازدواج بود برآورده کند .

 

پسرجوان که هنگام ازدواج هنوز در مرحله تکمیل مقدمات دریافت حکم وکالتش بود بعد از مدت کوتاهی وکیل شد و توانست با قدرت بیشتری بکار خود ادامه دهد ، این عقیده ای بود که او داشت .

 

هنگام ازدواج با پیرزنی که 68 بزرگ‌تر از او بود 8 سال از جدایی پدر و مادرش می گذشت و این مرد جوان دوست نداشت هیچ کس به دلیل تنهایی و از هم پاشیدگی خانواده اش غمگین باشد برای همین تصمیم گرفت تا عمه بزرگ خانواده رابه آرزوی ازدواجش برساند و وی را از تنهایی رها سازد.

 

خواستگاری پسر 22 ساله از عمه 80 ساله اش (عکس)

14 ماه بعد از این ازدواج عروس 91 سال درگذشت و داماد جوان را تنها گذاشت. “مائوریکو” بعد از مرگ همسر پیرش گفت :او برای من یک پشتیبان واقعی بودو حضورش به من دل گرمی می داد و حالا نبودش برای من بسیار سخت هست.

]]>
نگاهی به تراکتور پورشه (عکس) 2017-11-08T17:37:44+01:00 2017-11-08T17:37:44+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1340 روح الله خوشخو نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)تراکتور پورشه تراکتور پورشه یکی از دیدنی ترین شکل ها هست در ادامه می‌توانید با نگاهی به تراکتور پورشه تالاب را دنبال نمایید. نگاهی به تراکتور پورشه به گزارش تالاب زمانی که فولکس‌واگن به طراحی بیتل همچون “خودروی مردمی” کشور آلمان پرداخت، “فردینانت پورشه” نیز بکار روی روی خودرو کشاورزی پرداخت که به “تراکتور مردمی” ژرمن‌ها تبدیل شوند.   پورشه هرگز این تفکر و نگرش را عملی نکرد و تنها توانست 125 هزار تراکتور پورشه‌ای ر نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)
نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)


تراکتور پورشه

 

تراکتور پورشه یکی از دیدنی ترین شکل ها هست در ادامه می‌توانید با نگاهی به تراکتور پورشه تالاب را دنبال نمایید.

 

نگاهی به تراکتور پورشه به گزارش تالاب زمانی که فولکس‌واگن به طراحی بیتل همچون “خودروی مردمی” کشور آلمان پرداخت، “فردینانت پورشه” نیز بکار روی روی خودرو کشاورزی پرداخت که به “تراکتور مردمی” ژرمن‌ها تبدیل شوند.

 

نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)

 

نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)

 

پورشه هرگز این تفکر و نگرش را عملی نکرد و تنها توانست 125 هزار تراکتور پورشه‌ای را بسازد. این میزان فاصله زیادی با ساخت 20 میلیونی بیتل‌های تایپ 1 ساخته فولکس واگن داشت و حتی به گرد پای آن نیز نمیرسید.

 

نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)

نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)

 

اما تراکتورهای پورشه هرگز در ایالات امریکا مطلوب نشدند. حدود هزار نسخه از این اتومبیل‌ های کشاورزی دراین کشور به فروش رسیدند. یک تراتور پورشه مدل جونیور 108L از یکی از جزایر انگلستان به کشور آمریکا برده شده و قرار هست در حراجی آتی آریزونا به فروش برسد.

 

نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)

نگاهی به تراکتور پورشه (عکس)

 

این تراکتور فوق‌العاده تمیز مانده و ترکیب بدنه قرمز و چرخ‌های کرم آن دقیقا زیباست. این تراکتور برای کلکسیونرهای پورشه یک جواهر گرانبها باشد.

 

مسئولین حراج انتظار دارند تا این تراکتور بین قیمت 30 تا 40 هزار دلار به فروش برسد.

]]>
بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک 2017-08-06T12:15:56+01:00 2017-08-06T12:15:56+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1338 روح الله خوشخو عینک آفتابی زنانهمدل عینک آفتابی زنانهمدل های عینک آفتابی زنانهمدلهای عینک آفتابی زنانهعینک آفتابی زنانه جدیدعینک آفتابی زنانه زیباعکس عینک آفتابی زنانه

بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک

عینک آفتابی زنانه

بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک

مدل عینک آفتابی زنانه

بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک

مدل های عینک آفتابی زنانه

بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک

مدلهای عینک آفتابی زنانه

بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک

عینک آفتابی زنانه جدید

بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک

عینک آفتابی زنانه زیبا

بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک

عکس عینک آفتابی زنانه

بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه مارک


]]>
تعبیر خواب جوراب 2017-08-06T12:11:23+01:00 2017-08-06T12:11:23+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1336 روح الله خوشخو تعبیر خواب جورابمحمد بن سیرین گوید:جوراب درخواب، خادمی است از شمار زنان. اگر بیند جوراب نو از ابریشم یا از ریسمان پوشیده است، دلیل که او را خادمی است اصلی و از او بخرد، یا زنی با جمال بخواهد. اگر بیند جوراب زرد داشت، دلیل که او را خادمی بیمارگون پیدا گردد. اگر بیند جوراب او سرخ است دلیل که او را خادمی شر و بیشرم است. اگر بیند جوراب او سیاه است، اگر بیننده مصلح است، نیکو است، اگر مفسد است، بد بود، اگر بیند جورابش چرکین و کهن بود، دلیل که خادمش را به فساد متهم کنند. اگر بیند جورابش ضایع شد یا بسوخ تعبیر خواب جوراب
تعبیر خواب جوراب


محمد بن سیرین گوید:

جوراب درخواب، خادمی است از شمار زنان. اگر بیند جوراب نو از ابریشم یا از ریسمان پوشیده است، دلیل که او را خادمی است اصلی و از او بخرد، یا زنی با جمال بخواهد. اگر بیند جوراب زرد داشت، دلیل که او را خادمی بیمارگون پیدا گردد. اگر بیند جوراب او سرخ است دلیل که او را خادمی شر و بیشرم است. اگر بیند جوراب او سیاه است، اگر بیننده مصلح است، نیکو است، اگر مفسد است، بد بود، اگر بیند جورابش چرکین و کهن بود، دلیل که خادمش را به فساد متهم کنند. اگر بیند جورابش ضایع شد یا بسوخت، دلیل بر مرگ خادم بود، و بعضی از معبران گویند: جوراب، مال و خواسته است. اگر جوراب بوی خوش دهد، دلیل که زکوة مال بدهد. اگر بوی جوراب ناخوش بود، دلیل که زکوة مال ندهد و زبان مردم بر وی دراز شود.

ابراهیم کرمانی گوید:

اگر بیند که جوراب او از پوست بود و بینند که از کدام پوست است، اگر پوستین پوست شتر بود، دلیل که خادم او بزرگ همت و اصیل بود. اگر از پوست گوسفنداست، دلیل که خادم او از مردم عامه است. اگر از پوست اسب بود، دلیل که خادمش از اصل مهتر و سپاهیان است. اگر بیند از پوست نخجیر است، خادم او از مردمی بیابانی است.

جابر مغربی گوید:

اگر بیند جوراب در پای داشت، دلیل که مال نگاهدارد. اگر بیند جوراب سفید و پاکیزه در پای داشت، دلیل که زکوه مال داده بود.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

جوراب پا مال مرد است.که حفظ کننده مال است.

اگر بیند از جوراب او بوی خوش می آمد، دلیل که در مرگ و زندگانی مدح وثنایش گویند.

اگر بوی ناخوش کند، او را ملامت و نفرین کنند.

اگر بیند جوراب او ضایع شد، دلیل که زکوة ندهد و مال او ضایع شود.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب ببینیم که جوراب به پا داریم امری است کاملا عادی و فقط وقتی اهمیت پیدا می کند که حالتی غیر متعارف داشته باشد. جوراب در خواب های ما خدمتی است که انجام می دهیم و کاری است که می کنیم و طبعا انتظار پاداش و خیر را داریم. اگر دیدیم جورابی بسیار بلند پوشیده ایم که حتی از زانوی ما می گذرد خواب ما می گوید که در روزهای آینده در امری مبالغه می کنیم و افراط ما زیان بخش است. اگر جوراب ما کوتاه بود نشان دهنده قصور و کوتاهی ما است در انجام وظایف محوله. در این حالتخواب می گوید که شکست می خوریم. برخی از معبران نوشته اند جوراب مال است و آبرو. اگر جورابی ببینید که نو است و قبلا پوشیده نشده و به شما تعلق دارد نشان مال و پول است. اگر جورابی به پا داشتید که به خودتان تعلق ندارد چشم داشت به مال دیگری است. سوراخ یا پاره بودن جوراب نوشته اند هتک حرمت و خدشه دار شدن آبروی بیننده خواب است. باز هم نوشته اند که اگر با لباس کامل ولی پای بدون جوراب باشید خوب نیست و باید مراقب سلامت خود باشید. چنان چه در خواب ببینید جوراب خود را بخشیده یا فروخته اید بخشی از مال خود را از دست می دهید. یک لنگه جوراب به پا داشتن نگرانی مالی است. جوراب نو و تمیز به پا داشتن خبر از این است که به سفر می روید و حوادث خوبی برایتان اتفاق می افتد. اگر جوراب ما در خواب سوراخ یا پاره بود از شکست خبر می دهد و اگر کثیف بود از بیماری و گرفتاری. اگر جوراب ما رنگی زشت و ناپسند داشت کاری می کنیم که مردم پشت سر ما بد می گویند. اگر جوراب ما بوی بد و ناخوش داشت مردم از ما متنفر و منزجر می شوند. اگر درخواب دیدیم که جوراب زنانه پوشیده ایم کاری می کنیم که در نظر مردم سبک می شویم و اعتبار و شخصیت ما متزلزل می گردد همین حالت است اگر در خواب ببینیم که جوراب پشت و رو پوشیده ایم و بالاخره اگر در خواب ببینیم که جورابی را لنگه به لنگه پوشیده ایم رازی هست که در پنهان کردنش می کوشیم و سعی داریم کسی از آن مطلع نشود.

لوک اویتنهاو می گوید :

جوراب ابریشمی –زنانه- : فلاکت

جورابهای پاره : مبلغ زیادی پول به دستتان خواهد رسید

آنلی بیتون می‏گوید:

۱ـ دیدن جوراب ساقه بلند در خواب ، نشانة آن است که از روابط بی بندوبار با زنان لذت کسب می کنید .

۲ـ اگر دختری خواب ببیند نخ جوراب ساقه بلندش در رفته است ، نشانة آن است که دست به اعمالی زشت و ناپسند خواهد زد .

۳ـ اگر دختری خواب ببیند جوراب ساقه بلندی پر نقش و نگار به پا کرده است ، نشانة آن است که خواهید کوشید توجه مردان را به سوی خود جلب کند .

]]>
لاغری در 15 دقیقه , برای کاهش وزن سریع اینطور طناب بزن 2017-07-30T11:29:50+01:00 2017-07-30T11:29:50+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1333 روح الله خوشخو دیلی میل مقاله ای با عنوان " لاغری در 15 دقیقه " منتشر کرده بود که توسط متخصصین کاهش وزن u-shape.co.uk تکمیل شده بود . توصیه های پیشنهادی به دور از هرگونه پیچیدگی و با ساده ترین روش ممکن فرد مبتلا به اضافه وزن را بهکاهش وزن نزدیک می کند. افرادی که با راهنمایی های این مرکز وزن کم کرده اند اغلب افرادی بوده اند که اضافه وزن بسیار بالایی داشته و نام انها بعد از لاغر شدندر میان رکورد داران قرار گرفته است.به گزارش آکاایر


دیلی میل مقاله ای با عنوان " لاغری در 15 دقیقه " منتشر کرده بود که توسط متخصصین کاهش وزن u-shape.co.uk تکمیل شده بود . توصیه های پیشنهادی به دور از هرگونه پیچیدگی و با ساده ترین روش ممکن فرد مبتلا به اضافه وزن را بهکاهش وزن نزدیک می کند. افرادی که با راهنمایی های این مرکز وزن کم کرده اند اغلب افرادی بوده اند که اضافه وزن بسیار بالایی داشته و نام انها بعد از لاغر شدندر میان رکورد داران قرار گرفته است.

به گزارش آکاایران: به توصیه این مرکز برای لاغری طناب بزنید اما طناب زدنی که وزن شما و چربی ها را بسوزاند . شاید به نظر شما این روش به دلیل سادگی موثر نبوده و از ان استقبال نکنید اما به جرات یکی از قوی ترین روش های لاغریاست ولی به روشی که در این بخش می آموزید.

لاغری در 15 دقیقه , برای کاهش وزن سریع اینطور طناب بزن
,لاغری در 15 دقیقه , چربی سوزی سریع شکم , سوزاندن کالری زیاد در روز ,[categoriy]

آکاایرانلاغری در 15 دقیقه , برای کاهش وزن سریع اینطور طناب بزن

روشی موثر برای لاغری در 15 دقیقه فقط با طناب زدن

روش جادویی و فوق العاده طناب زدن برای لاغری در 15 دقیقه

" نادیا فیرودر" متخصص تناسب اندام این مرکز درادامه می گوید:برای لاغری سریعشاید خیلی سریع تر از آنچه که فکر می کنید می توان با طناب زدن دست یافت این روش طناب زدن را انجام دهید .

یک طناب مناسب قد خود تهیه کنید

برای شروع به مدت 30 ثانیه به صورت سرعتی و روی دوپا طناب بزنید . دقت داشته باشید که هنگام طناب زدن بایستی دستهای شما به صورت دورانی چرخیده و ارتفاع پاهایتان هنگام پرش نباید زیاد باشد.

بعد از اتمام 30 ثانیه برنامه اصلی چربی سوزی با طناب زدن آغاز می شود.

حالا روی یک پا به مدت 5 دقیقه فاقد وقفه طناب بزنید . اگر خسته شدید و مجبور به توقف می توانید برای چند ثانیه مکث کرده و دوباره ادامه دهید . مکث شما نباید بیش از چند ثانیه باشد.

بعد از اتمام 5 دقیقه ی پای اول نوبت به پای بعدی می رسد. همین روش را به مدت 5 دقیقه روی پای بعدی طناب بزنید.

تا اینجا 10 دقیقه شما سپری شده است و بایستی 5 دقیقه مابقی را به صورت مساوی تقسیم کرده و دوباره طناب زدن روی یک پا را انجام دهید.

2 دقیقه و 30 ثانیه روی پای چپ و 2 دقیقه و 30 ثانیه مابقی را روی پای راست طناب بزنید.

این روش طناب زدن برای لاغری شما یکی از روش های ثابت شده برای کاهش وزن سریع است به طوری که به صورت مداوم و درست هر روز آن را انجام دهید. طبق بررسی های انجام شده ،مزایای سلامتی 10 دقیقه طناب زدن برای بدن ، حدودا برابر 45 دقیقه دویدن است.  

اگر برای لاغر شدن عجله دارید بایستی در رژیم غذایی خود منابع چربی سوزگیاهی و طبیعی را بگنجانید.

,لاغری در 15 دقیقه , چربی سوزی سریع شکم , سوزاندن کالری زیاد در روز ,[categoriy]

لاغری در 15 دقیقه با استفاده از فواید بیشمار طناب زدن درست

توصیه " نادیا فیرودر " به در وب سایت دیلی میل در لیستی کوتاه و مختصر ارائه شد.

متخصص تناسب اندام این مرکز می گوید :برای لاغری از چربی های امگا 3 و تخم کتان استفاده کنید. سیب بهترین میان وعده برای زنان و مردانی است که به قصدکاهش وزن رژیم می گیرند.

از فواید دیگر لاغری با طناب در 15 دقیقه:

 محققان می گویند انجام تمرین های ورزشی شامل حرکت ها و پرش های عمودی مثل پریدن از روی طناب، برای کاهش احساس گرسنگی بسیار مفید است. این کم شدن اشتها باعث می شود فرد دیرتر احساس گرسنگی کند و تمایل به خوردن در او کمتر و در نهایت منجر به کاهش وزن شود.

 یک ساعت طناب زدن ،تقریبا حدود 1000 کالری می سوزاند

 فعالیت طناب زنی ،موجب بهبود ضربان قلب و فشار خون می شود.

 طناب زدن به دلیل فعالیت تمام بدن ،باعث تقویت عضلات شکمی برای استواری هر چه بیشتر بدن ،عضلات پا ها برای پریدن ،و شانه ها برای طناب زدن خواهد شد.

 طناب زدن اصولی و صحیح، ضربات و حرکات ناگهانی کمی را به مفاصل بدن وارد می کند.

 فعالیت طناب زنی ،موجب بهبود ضربان قلب و فشار خون می شود.

 طناب زدن باعث بهبود تراکم استخوانی و مانع از پوکی استخوان یا به تاخیر انداختن آن می شود. 

لاغری در 15 دقیقه , برای کاهش وزن سریع اینطور طناب بزن

4.739
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
.

منبع : 

لاغری در 15 دقیقه , برای کاهش وزن سریع اینطور طناب بزن گردآوری توسط بخش مقالات مخصوص چاق ها سایت آکاایران
]]>
10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه 2017-07-30T11:25:15+01:00 2017-07-30T11:25:15+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1331 روح الله خوشخو  گران قیمت ترین کفش های زنانه ستاره های سینما یا دیگر اشخاص مشهور در مراسم های گوناگون با کفش های گرانبهایشان هوش از سر می ربایندبارها شنیده اید پا قلب دوم بدن هست و باید در مراقبت از انها کوشید، اما آیا واقعا به این موضوع دقت کرده اید که بهرهگیری از کفش مناسب میتواند بر سلامت شما چه تاثیری داشته باشد؟ چون اگر برای مدت طولانی از کفش نامناسب بهرهگیری کنید، بدون تردید مشکلاتی همچون دردهای کمر، انحراف انگشتان پا یا مشکلات پوستی در ناحیه پا برای شما به وجود خواهدآمد. به
10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

 گران قیمت ترین کفش های زنانه

 

ستاره های سینما یا دیگر اشخاص مشهور در مراسم های گوناگون با کفش های گرانبهایشان هوش از سر می ربایندبارها شنیده اید پا قلب دوم بدن هست و باید در مراقبت از انها کوشید، اما آیا واقعا به این موضوع دقت کرده اید که بهرهگیری از کفش مناسب میتواند بر سلامت شما چه تاثیری داشته باشد؟

 

چون اگر برای مدت طولانی از کفش نامناسب بهرهگیری کنید، بدون تردید مشکلاتی همچون دردهای کمر، انحراف انگشتان پا یا مشکلات پوستی در ناحیه پا برای شما به وجود خواهدآمد.

 

به طور کلی، با دقت به فصول گوناگون، کفش های گوناگونی در بازار وجود دارد. در دنیای امروزی تعداد زیادی از افراد، مخصوصا قشر جوان، به مدگرایی و خاص بودن تمایل بیشتری پیدا کرده اند و بعضی از آنها هزینه های گزافی را برای پوشاک خود پرداخت می‌کنند. برای تعداد زیادی از افراد که کاربردپذیری و اولویت در زندگی آنها اهمیت دارد کفش وسیله ای هست که از آن برای محافظت از پا در مقابل گرما و سرما و پیشگیری از آسیب رسیدن به پا بهرهگیری میشود.

 

از مریلین مونرو نقل میکنند که گفته هست: «به هر دختر کفشی مناسب بدهید تا جهان را فتح کند!» شاید فکر کنید مریلین غلو میکند، اما سبک پردازان و طراحان مشهور جهان هم تاکید کرده اند که میتوان یک فرد شیک و متفاوت را در درجه اول از روی مدل موهایش و در درجه دوم از روی کفش او شناخت.

 

ناین وست

وقتی کفشی مرغوب، با ساده ترین لباس هماهنگ میشود، حال و هوای تیپ شما را دگرگون میکند و به آن کیفیتی و جلوه ای مرغوب و اعلا می بخشد، در حالیکه فاخرترین و گرانترین لباسها، اگر با کفشی کهنه یا نامناسب هماهنگ شوند، در دید بیننده چیزی بیش از یک دست لباس کهنه و مندرس به نظر نخواهدآمد.

 

بعضی روان شناسان معتقدند حس شیرین پوشیدن یک جفت کفش تخت مرغوب «ویس» به همراه شلوار جین، یک جفت کفش پاشنه بلند کرم رنگ «ناین وست» برای بهرهگیری روزمره و یک جفت بوت بلند مشکی «چارلز اند کیت» برای میهمانی را با کمتر لذتی در جهان می‌توان مقایسه کرد.

 

ستاره های سینما یا دیگر اشخاص مشهور در مراسم های گوناگون با کفش های گرانبهایشان هوش از سر می ربایند، اما چنین نیست که پیدا کردن این کفش ها برای یک شخص عادی مثل قیمت شان افسانه ای باشد. هر فردی می‌تواند صاحب یک جفت یا چندین جفت از این کفش های رویایی باشد؛ لزومی هم ندارد. مریلین مونرو یا ملکه باشد، کافی هست فقط بتواند قیمت نجومی این کفش ها را بپردازد.

 

معمولا در تهران اغلب افراد برای خرید کفش های مرغوب و نسبتا گران به بازار سپهسالار می‌روند. معمولا قیمت گران ترین کفش ها در سپهسالار از چندصد هزار تومان تجاوز نمی‌کند، اما مراکز خرید انگشت شماری هم در تهران میباشند که می‌توان در آنها کفش های چندمیلیون تومانی را پشت ویترین مغازه ها دیدن کرد؛ از جمله چنین مراکزی مرکز خرید «سام سنتر»، در خیابان فرشته، هست. گرچه بعضی مشتریان هم با این کفش ها راضی نمی‌شوند و مشابه های گران تر را از روی کاتالوگ سفارش میدهند که در ایتالیا یا فرانسه مخصوص او دوخته و ارسال شود

 

 گران قیمت ترین کفش های زنانه

قطعا همانطور که هی ارزانی ای بی حکمت نیست، هیچ گرانی ای هم بی علت نیست. وقتی یک جفت کفش با کیفیت و مرغوب می‌پوشید، نه تنها در چشم دیگران شیک پوش به نظر میرسید در آن کفش ها راحت خواهیدبود!

 

کفش مرغوب و گرانقیمت، به پاهای شما احساس راحتی میدهد؛ مثلا خانم هایی که در کفش پاشنه بلند پاهایشان اذیت می‌شود، اگر کفش های پاشنه ده سانتی «ناین وست» را بپوشند، پاشنه های ده سانتی این کفش به انها حس امنیت و راحتی پاشنه پنج سانتی را می‌دهد. این کفش را می‌توانید به مبلغ پنج میلیون تومان خریداری کنید و از پوشیدنش احساس راحتی کنید و لذت ببرید.

 

همچنین اگر اهل ورزش هستید و میخواهید یک کتانی فوق العاده بپوشید، کتانی های «دانک پاریس» برند «نایک» ««Nike Dunk Paris Editio»» به قیمت 10 میلیون تومان برای خرید وجود دارد. معمولا قیمت کفش های زنانه در بازار لاکچری، در مقایسه با کفش های مردانه، به علت ساختارشان چند برابر هست. در ادامه گران ترین کفش های جهان راکه اغلب زنانه میباشند معرفی می‌کنیم.

 

این کفش های زنانه در رده گرانقیمت ترین به شمار می‌آیند و این گرانی به علت سنگ یا الماس گران قیمتی هست که در تولید آنها به کار رفته هست.

 

Diamond Dream Stilettos by Stuart Weitzman- $500,000

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

 

یکی از گرانقیمت ترین کفش های زنانه «Diamond Dream Stilettos» هست که طراح مشهور استورات وِیتس من آن را ساخته استو آنیکا نانی رُز مشهور آن را برای مراسم اسکار بهرهگیری کرد. این کفش ارزشی به مبلغ 500 هزار دلار دارد. در نوک این الماسی 1420 عیار با قاب پلاتین به کار رفته که آن را بسیار شیک و خوشگل کرده هست. دونوار الماس مثل در بالای کفش قرار دارد و در سرتاسر انگشتان پا دو بند نقره ای رنگ قرار گرفته که آن را به کفشی خوشگل و جذاب برای خانم ها تبدیل کرده هست.

 

Ruby Slippers by the ‘Wizard of OZ’- $612,000

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

این کفش به «کفش جادوگر شهر اُز» مشهور هست. در طراحی این نوع کفش از الماس یا سنگ های گرانقیمت خاصی بهرهگیری نشده و تنها پولک های قرمزی در سرتاسر کفش و سه مهره براق و درخشان بر رویه آن به کار رفته هست. اساسا تهیه این نوع کفش راحتی مقرون به صرفه نیست و تنها علت گران بودن این نوع کفش آن هست که شخصیت های محبوب در فیلمها معمولا از این نوع کفش بهرهگیری میکنند.. این کفش ارزشی به مبلغ 612 هزار دلار دارد.

 

Marilyn Monroe by Stuart Weitzman- $1 Million

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

این کفش را هم استوارت وِیتس من طراحی کرده هست و با ارزشی به مبلغ یک میلیون دلار جزو کفش های لوکس و گرانقیمت جهان هست. کفش «مریلین مونرو» برای اولین بار روی فرشی قرمزرنگ به مبلغ یک میلیون دلار به حراج گذاشته شد و رجینا کینگ در سال 2005 در مراسم اسکار از این نوع کفش بهرهگیری کرد. این نوع کفش با پارچه ساتن گل رز مثل، به همراه یک دسته سنگ کریستال درخشان، به صورتی ظریف و خوشگل تریین شده هست.

 

Retro Rose Pumps by Stuart Weitzman- $1 Million

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

کفش «Retro Rose Pimps» را هم استوارت وِیتس من مشهور طراحی کرده هست. این کفش جزو باکیفیت ترین و سرشناس ترین کفش هاست که از آن می‌توان در همۀ جا بهرهگیری کرد. آن چه این کفش ها را جذاب و خوشگل کرده الماس زیبای 100 عیاری هست که در آن به کار رفته هست. بانوی زیبای هالیوودی دیابلو کُدی برای دریافت اسکار 2008 خود ازاین کفش رویفرش قرمز بهرهگیری کرد.

 

Ruby Stilettos by Stuart Weitzman- 1.6 Million

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

طراح این کفش هم استوارت ویتس من هست. این کفش ارزشی به مبلغ یک میلیون و 600 هزار دلار دارد. طرح به کار رفته در این کفش ساتن قرمز رنگ در کف آن و 600 یاقوت قرمز رنگ هست که وزنی حدود یک پوند دارند. جذابیت و زیبایی و گرانقیمت بودن این نوع کفش بسیار آشکار هست. هنوز هیچ فرد مشهوری این کفش را نپوشیده هست.

 

Platinum Guild Stiletto by Stuart Weitzman- $1.09 Million

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

این کفش بسیار خوشگل و شیک و پرزرق و برق هست که آن را هم استوارت ویست من طراحی کرده هست. «Platinum guild stilettos» برند تجاری کمیابی هست که در کفش هایش تسمه های چرمی پلاتین و الماس های روکش دارد 464 عیار روی تسمه ها بهرهگیری شده هست. تسمه های پلاتینی به کار رفته این کفش ها را به گرانقیمت ترین کفش های جهان تبدیل کرده هست که ارزشی به مبلغ یک میلیون و 90 هزار دلار دارند.

 

به راحتی میتوان از الماس به کار رفته در این کفش ها بهرهگیری کرد و در صورتی که تمایل نداشتید برای مجالس غیررسمی از آنها بهرهگیری کنید، میتوانید آنها را از روی کفش ها بردارید. پلاتین های به کاررفته در کفش ها هم طرحی خاص دارند. لورا هِیرینگ در شب اسکار خود این کفش را بهرهگیری کرد.

 

Cinderella Slippers by Stuart Weitzman- $2 Million

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

کفش Cinderella Slippers از جنس پلاتین نقره ای رنگ هست و 565 گرم طلای 55 عیار دارد که به صورت نواری در اطراف کفش قرار گرفته اند. این کفش جزو جدید ترین و حیرت انگیز ترین کفش هایی هست که استوارت ویتس من طراحی کرده هست. این کفش ارزشی به مبلغ دو میلیون دلار دارد. آلیسون کراوس در سال 2004 برای دریافت جایزه اسکار خود از این کفش بهرهگیری کرد.

 

Tanzanite Heels by Stuart Weitzman- $2 Million

 

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

این مدل کفش چشمگیر کاری گروهی از ویتس من و اِدی لِ وی، طراح شهور جواهر، هست. این کفش از چرم نقره ای رنگ هست و مچ بند مخصوص پا در پشت کفش دارد که طرح آن شبیهگردنبند هست. پابند این کفش با الماس 28 عیار و سنگ زیبای آبی رنگ 185 عیار پوشیده شده هست و قیمت آن ارزشی به مبلغ دو میلیون دلار دارد.

 

Ruby Slippers by Harry Winston- $3 Million

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

طرح این کفش برگرفته از طرح دوروتی رابی هست. در این کفش از جواهرات سنگین بهرهگیری شده و هنرمندانمشهور نیز از این کفش بهرهگیری می‌کنند. وینستون این کفش را به یکی از هنرمندان مشهور تقدیم کرد. شایان ذکر هست که بگوییم در طرح این کفش یاقوت هایی به ارزش 1350 عیار و الماس 50 عیار، همراه با سنگ های خوشگل به کار رفته هست.

 

Rita Hayworth heels by Stuart Weitzman- $3 Million

10 مدل از گران قیمت ترین کفش های زنانه

 

این کفش طرح منحصر به فردی دارد که در تولید آن از سنگ هایی مثل یاقوت سرخ و الماس بهرهگیری شده هست. قسمت پنج پای این کفش به صورت باز و باقی قسمت های انگشتان پوشیده ساخته شده هست. این کفش را اولین بار ریتا های ورث در فیل «رستگاری در شاوشنگ»، به همراه دختر شاهزاده بانو یاسمین آقاخان بهرهگیری کرد.

]]>
گالری شیک ترین مدل های کفش مجلسی دخترانه زنانه و عروس جدید 2017-07-30T11:24:10+01:00 2017-07-30T11:24:10+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1330 روح الله خوشخو مدل کفش و صندل عروس جدیدترین مدل کفش عروس مدل صندل عروس کفش عروس کفش های جدید عروس مدل کفش و صندل عروس جدیدترین مدل کفش عروس مدل صندل عروس کفش عروس کفش های جدید عروس مدل کفش و صندل عروس جدیدترین مدل کفش عروس مدل صندل عروس کفش عروس کفش های جدید عروس مدل کفش و صندل عروس

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

مدل کفش و صندل عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

جدیدترین مدل کفش عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

مدل صندل عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

کفش عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

کفش های جدید عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

مدل کفش و صندل عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

جدیدترین مدل کفش عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

مدل صندل عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

کفش عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

کفش های جدید عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

مدل کفش و صندل عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

جدیدترین مدل کفش عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

مدل صندل عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

کفش عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

کفش های جدید عروس

 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل کفش

مدل کفش و صندل عروس

]]>
راهنمای ست کردن پیراهن و کراوات 2017-06-27T11:29:06+01:00 2017-06-27T11:29:06+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1329 روح الله خوشخو راهنمای ست کردن پیراهن و کراوات نکاتی برای ست کردن پیراهن و کراوات,انتخاب پیراهن و کراوات
راهنمای ست کردن پیراهن و کراوات
]]>
عکس عید فطر 2017-06-27T11:27:02+01:00 2017-06-27T11:27:02+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1328 روح الله خوشخو عکس عید فطر عید فطر سعید, عید فطر مبارک
عکس عید فطر
]]>
داستان کوتاه «کادوی کم درد» 2017-06-27T11:25:35+01:00 2017-06-27T11:25:35+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1327 روح الله خوشخو داستان کوتاه «کادوی کم درد» سرگرمی,سایت سرگرمی
داستان کوتاه «کادوی کم درد»
]]>
رژیم غذایی DASH رژیمی سالم برای کاهش فشار خون 2017-06-27T11:24:10+01:00 2017-06-27T11:24:10+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1326 روح الله خوشخو رژیم غذایی DASH رژیمی سالم برای کاهش فشار خون رژیم غذایی دش , رژیم غذایی برای کاهش فشار خون
رژیم غذایی DASH رژیمی سالم برای کاهش فشار خون
]]>
وقتی بدن نسبت به بروز مشکلی جدی هشدار می‌دهد 2017-06-27T11:22:56+01:00 2017-06-27T11:22:56+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1325 روح الله خوشخو وقتی بدن نسبت به بروز مشکلی جدی هشدار می‌دهد  سندرم تخمدان پلی کیستیک, بدن انسان
وقتی بدن نسبت به بروز مشکلی جدی هشدار می‌دهد
]]>
فواید نور خورشید برای سلامتی 2017-06-27T11:20:26+01:00 2017-06-27T11:20:26+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1324 روح الله خوشخو فواید نور خورشید برای سلامتی رژیم قرار گرفتن در معرض نور خورشید,ویتامین موجود در نور خورشی
فواید نور خورشید برای سلامتی


]]>
چگونه پولدار شویم 2017-06-24T13:19:44+01:00 2017-06-24T13:19:44+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1323 روح الله خوشخو چگونه پولدار شویمجیم بیلند راجرز (متولد ۱۹ اکتبر ۱۹۴۲-اهل دموپولیس ایالت آلاباما) یک سرمایه‌گذار آمریکایی و مفسر مالی موفق است که در حال حاضر در سنگاپور زندگی می‌کند. او یکی از پدیدآورندگان کوانتوم فاند (quantum fund)،استاد دانشگاه، نویسنده، مفسر اقتصادی است.نشریاتی چون تایم، واشینگتن پست و نیویورک تایمز، بارونز فوربز، فورچون، وال استریت جورنال، فایننشال تایمز و بسیاری دیگر از نشریاتی که در زمینه اقتصاد یا فاینانس به فعالیت می‌پردازند به طور مستمر مقالاتی در مورد وی به چاپ رسانده‌اند. وی خود را راههای پولدار شدن,پولدار شدن

چگونه پولدار شویم

جیم بیلند راجرز (متولد ۱۹ اکتبر ۱۹۴۲-اهل دموپولیس ایالت آلاباما) یک سرمایه‌گذار آمریکایی و مفسر مالی موفق است که در حال حاضر در سنگاپور زندگی می‌کند. او یکی از پدیدآورندگان کوانتوم فاند (quantum fund)،استاد دانشگاه، نویسنده، مفسر اقتصادی است.نشریاتی چون تایم، واشینگتن پست و نیویورک تایمز، بارونز فوربز، فورچون، وال استریت جورنال، فایننشال تایمز و بسیاری دیگر از نشریاتی که در زمینه اقتصاد یا فاینانس به فعالیت می‌پردازند به طور مستمر مقالاتی در مورد وی به چاپ رسانده‌اند. وی خود را پیرو مکتب اتریشی در اقتصاد می‌داند.

- آیا هیچ وقت فکر می‌کردید که روزی به جایی که‌امروز هستید خواهید رسید
خیر، من هم مثل تمامی افرادی که به چنین موقعیتی دست یافته‌اند، غافلگیر شده‌ام. من مطمئنا می‌خواستم که در زندگی به جای خوبی برسم و حاضر بودم که برای آن به سختی کار کنم. من همیشه می‌خواستم که زود بازنشسته شوم، ولی هیچ وقت فکر نمی‌کردم که این اتفاق قبل از چهل سالگی‌ام به وقوع بپیوندد.

- وقتی متوجه شدید که اولین میلیون ثروت خود را به دست آورده‌اید آیا وسوسه شدید که کمی کندتر به کارتان ادامه دهید؟
به روشنی روزی را که ارزش خالص دارایی‌ام به‌ یک میلیون دلار رسید، به یاد دارم، نوامبر ۱۹۷۷٫ آن موقع ۳۵ سال داشتم، و می‌دانستم که برای انجام کاری که می‌خواستم در ۳۷ سالگی – سنی که تصمیم گرفته بودم در آن برای ماجراجویی دست از کار بکشم – انجام دهم.به بیشتر از اینها نیاز دارم.

- رمز موفقیت شما در چیست؟
من اصلا باهوش‌تر از قسمت اعظمی از مردم نیستم، بلکه انگیزه‌ام برای کار و تحمل سختی، از آنها بیشتر بود. من آماده بودم تا عقل سلیم را بیازمایم. اگر همه‌ یک جور فکر کنند باز هم دلیل نمی‌شود که اشتباه نکنند و اگر بتوانید بفهمید که همه دارند اشتباه می‌کنند، به راحتی می‌توانید مقدار زیادی پول درآورید.
 
 پولدار شدن,راه های پولدار شدن,کسب موفقیت


- استراتژی سرمایه‌گذاری شما چیست؟
ارزان می‌خرم و گران می‌فروشم. من سعی می‌کنم کالایی را پیدا کنم که ارزان باشد و یک تغییر مثبت در حال اتفاق افتادن باشد. سپس به قدری مطالعه و پژوهش می‌کنم که قانع شوم درست فکر می‌کردم. البته آن کالا هم باید به قدری ارزان باشد که اگر هم اشتباه کرده باشم خیلی ضرر نکنم. معمولا هر باری که اشتباه می‌کنم به این دلیل است که به‌اندازه‌ کافی بررسی و مطالعه نکرده‌ام.هیچ وقت ارزش «انجام مسوولیت» را دست کم نگیرید. در دهه‌ ۱۹۶۰، جنرال موتورز موفق‌ترین شرکت جهان بود. یک روز، یک تحلیلگر جنرال موتورز به جلسه‌ هیات مدیره رفت و این پیغام را به آنها داد: «ژاپنی‌ها دارند می‌آیند.» آنها این حرف وی را جدی نگرفتند. ولی سرمایه‌گذارانی که مطالعه و بررسی‌های خودشان را درست و دقیق انجام می‌دادند سهام جنرال موتورز خود را فروختند و به جایش سهام تویوتا خریدند.من در حال حاضر به دنبال خرید هیچ سهامی نیستم. ولی اگر چیزهایی وجود داشته باشند که در حال حاضر از لحاظ ارزشی دست کم گرفته شده باشند، برخی کالاهای اولیه و برخی از ارزها هستند.

- بهترین سودی که کردید کی و چگونه بود؟
کوانتوم فاند. وقتی در سال ۱۹۷۰ شرکت را تاسیس کردیم، من تنها ۶۰۰دلار ته جیبم داشتم. بعد از ۱۰ سال دارایی ما ۴۲۰۰ برابر شده بود.

- آیا می‌خواهید آنقدر ادامه دهید تا بالاخره سقوط کنید؟
خیر. این روزها من ساعات بسیار کمی از روز را صرف کار می‌کنم، چرا که دو دختر کوچک دارم و می‌خواهم بیشترین وقت ممکن را با آنها بگذرانم.هر دو دختر ما دایه‌‌ای چینی دارند و زبان چینی را به خوبی صحبت می‌کنند. برای نسل آنها، انگلیسی و چینی مهم‌ترین زبان‌ها خواهند بود.

- آیا هیچ حقوق بازنشستگی دارید؟
من حقوق بازنشستگی ندارم و امیدوارم که نیازی به آن نداشته باشم. من دارایی‌هایم را جمع کرده‌ام و با استفاده از آنها زندگی می‌کنم.

- آیا اهل ولخرجی و افراط هستید؟
من دوبار به دور دنیا سفر کرده‌ام. بار اول سال ۱۹۹۰ حرکت کردم و با موتور سیکلت در۲۲ ماه ۶ قاره را در نوردیدم. بار دوم که در سال ۱۹۹۹ شروع شد، من و همسرم در ۳ سال، به ۱۱۶ کشور دنیا سفر کردیم.

- آیا می‌خواهید ثروتتان را به بچه‌هایتان انتقال دهید؟
من همیشه به این موضوع فکر کرده‌ام، اگر شما خیلی به بچه‌هایتان پول بدهید، آنها را لوس می‌کنید. من وصیت نامه‌ام را طوری تنظیم کرده‌ام که تا سن سی سالگی شان چیز زیادی بهشان نرسد.من به دانشگاه‌هایی چون ییل و آکسفورد رفته‌ام و تعداد زیادی از بچه‌های افراد ثروتمند را دیده‌ام که هیچ‌وقت نیازی به کار و سختی کشیدن نداشته‌اند. من می‌خواهم که بچه‌هایم تحصیلات خوبی داشته باشند و محیط کار را تجربه کرده باشند.تحصیلات و لزوم به کار کردن زندگی مرا عوض کرد و مرا از مرداب آلاباما به اقیانوس جهان پرتاب کرد.

- در هنگام رکود مردم با پول‌هایشان باید چه کار کنند؟
روی چیزهایی سرمایه‌گذاری کنید که از آنها سر در می‌آورید. اشتباهی که بیشتر مردم مرتکب می‌شوند این است که بنا به حرف مجلات و برنامه‌های تلویزیونی سرمایه‌گذاری می‌کنند.بسیاری از مردم در مورد چیزهایی اطلاعات زیادی دارند و باید روی همان چیزها سرمایه‌گذاری کنند. این شیوه‌‌ای است که آدم را ثروتمند می‌کند.شما با سرمایه‌گذاری روی چیزهایی که هیچ در مورد آنها نمی‌دانید، هیچ سودی نخواهید کرد.

بعد از خواندن مصاحبه این مرد سرمایه دار بهتر است قدری هم در مورد چگونگی پس انداز کردن بیاموزید. همچنان با ما همراه باشید.

پس انداز چیست؟
معمولا اولین چیزی که با شنیدن واژه پس انداز به ذهن اکثر ما ایرانی ها می رسد، بانک است. از نظر ما ایرانی ها، پس انداز یعنی پول هایی که در بانک می گذاریم تا در روز مبادا از آن استفاده کنیم.اما پس انداز یا همان saving در واقع " درآمد خرج نشده یا مصرف معوق است." یعنی میزانی از درآمد که ما آن را خرج نمی کنیم یا اموالی که برای مصرف بعد از این کنار می گذاریم.پس می توان نتیجه گرفت که پس انداز فقط نقدی نیست، بدین معنا که هر نوع صرفه جویی ما در هزینه ها هم می تواند پس انداز باشد و چه بسا این نوع پس انداز بتواند گره های بیشتری از زندگی ما را باز کند.
پولدار شدن,راه های پولدار شدن,کسب موفقیت 
 کسب موفقیت,پولدار شدن,راه های پولدار شدن

 
اما، می توان پا را از این هم می توان فراتر گذاشت، به این معنا که پس انداز فقط برای روز مبادا نباشد و حتی از این راه هم بتوان پولدار شد. احتمالا در نگاه اول محال و غیرممکن به نظر می رسد، اما کمی که فکر کنیم می بینیم شدنی است.

رعایت نکاتی که روزانه در زندگی با آن سرو کار داریم و خیلی راحت از کنارشان می گذریم، می تواند در این راه به ما کمک کند.

1.ولخرجی نکنید
ولخرجی یعنی هزینه های اضافی که خودمان به خودمان تحمیل می کنیم. خرید کردن هایی که مازاد میزان مصرف شما هستند، نمونه ای بارز از ولخرجی های بی موردی است که نتیجه اش فقط به باد دادن پولتان است. پس نگذارید پول هایتان را باد با خود ببرد.

2.سقف خرید تعیین کنید
فروشگاه های بزرگ معمولا بهترین جا برای خرید کردن هستند. می توانید با تنها یکبار مراجعه به این نوع فروشگاه ها همه خریدهایتان را انجام دهید. اما خطر هم شما را یا بهتر بگوییم پولتان را تهدید می کند. برای اینکه وسوسه به سراغتان نیاید، حتما یا لیستی از خریدهایتان تهیه کنید یا سقفی برای پولی که می خواهید خرج کنید، تخمین بزنید.

3.فروش فوق العاده و حراج را از دست ندهید


یکی از بهترین مسیرهای پس انداز است. حراج های فصلی و فروش های فوق العاده برای شما فرصتی است که هم جنس خوب بخرید و هم پول زیادی نپردازید و این یعنی پس انداز.

4.در برابر غذاهای بیرون خویشتن دار باشید
یکی از بزرگترین تفریحات ایرانی ها بیرون غذا خوردن است. غذای بیرون خوردن تفریح خوبی است به شرطی که به این دو نکته توجه کنید. اول اینکه غذاهایی را که می توانید در خانه آماده و نوش جان کنید از رستوران نگیرید. دوم اینکه سعی نکنید به زور همه غذایتان را میل کنید. می توانید اضافه غذای خود را به خانه ببرید و یک وعده دیگر هم از آن استفاده کنید.به این ترتیب هم از خوردن غذای بیرون لذت می برید و هم پول پس انداز می کنید.

5.خرج و مخارجتان را یادداشت کنید
افرادی را می شناسم که با نوشتن تمام هزینه های خود از کوچکترین خرید های روزانه گرفته تا بزرگترین خرج های عمده، هزینه هایشان را کنترل و مدیریت می کنند.اگر به دنبال کنترل هزینه هایتان هستید، از همین امروز دفترچه ای را به این کار اختصاص دهید و همه خرج هایتان را بنویسید. مقایسه ماهیانه این هزینه ها شما را در کنترل هزینه ها موفق تر خواهد کرد.

6.دنبال پاسخ چراها باشید
اگر روزی با دیدن قبوض خدماتی یامسائلی از این دست برق از سرتان پرید و متوجه شدید، بیشتر از حد مجاز خرج روی دستتان گذاشته، دنبال دلیلش باشید تا دیگر شوکه نشوید و اوضاع دوباره برایتان عادی شود.
رعایت همین نکات بسیار ساده می تواند صفرهای پول های خارج از بانک شما را از صفرهای پول هایی که در بانک دارید بیشتر کند، یا به عبارت دیگر با پس انداز پولدار شوید. امتحان کنید، امتحانش ضرری ندارد.
کسب موفقیت,پولدار شدن,راه های پولدار شدن 
 روش پولدار شدن,پولدار شدن,راه پولدار شدن

 
منبع :miliyarder.comچه کنیم تا ثروتمند شویم؟......چگونه در خانه پولدار شویم,
چگونه پولدار شویم بدون سرمایه,
چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم,
چگونه در خانه کار کنیم,
چگونه پولدار شویم+pdf,
چگونه پول جمع کنیم,
پولدار شدن در ایران,
چگونه پول در بیاوریم,


]]>
آگاهی در مورد فشار قبر 2017-06-24T13:17:51+01:00 2017-06-24T13:17:51+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1322 روح الله خوشخو آگاهی در مورد فشار قبربعضی ها این فشار قبر را علتی از دوست داشتن و وابستگیهای انسان در طول زندگی می‌دانند با مرور زندگی ، روح نخستین چیزی که نظرش به آن جلب میشود. فشار قبر چیست؟بعد از مرگ نخستین اتفاقی که میوفتد این هست که روح ما که بخشی از آن هاله ذهن هست و در واقع آرشیو اطلاعات زندگی دنیوی اوست شروع کم کم زندگی از بدو تولد تا لحظه مرگ می‌کند و عکس های بصورت یک فیلم برای روح بازخوانی می‌شود . شاید گمان کنیم که این اتفاق بسیار زمان بر هست. زمان در واقع قرارداد ما انسانهاست. این ما هستیم که آگاهی در مورد فشار قبر (فشار قبر در قرآن)
آگاهی در مورد فشار قبربعضی ها این فشار قبر را علتی از دوست داشتن و وابستگیهای انسان در طول زندگی می‌دانند با مرور زندگی ، روح نخستین چیزی که نظرش به آن جلب میشود.
 
فشار قبر چیست؟
بعد از مرگ نخستین اتفاقی که میوفتد این هست که روح ما که بخشی از آن هاله ذهن هست و در واقع آرشیو اطلاعات زندگی دنیوی اوست شروع کم کم زندگی از بدو تولد تا لحظه مرگ می‌کند و عکس های بصورت یک فیلم برای روح بازخوانی می‌شود . شاید گمان کنیم که این اتفاق بسیار زمان بر هست. زمان در واقع قرارداد ما انسانهاست. این ما هستیم که هر دقیقه را 60 ثانیه قرارداد میکنیم. اما زمان در واقع فراتر این تعاریف هست.
 
با مرور زندگی ، روح نخستین چیزی که نظرش به آن جلب میشود، وابستگیهای انسان در طول زندگی میباشد. بعضی از این وابستگی ها در زمان حیات حتی فراموش شده بود ولی در این مرحله دوباره خودنمایی می‌کند .میزان وابستگی دنیوی برای هرکس متغیر هست .
 
عوامل فشار قبر
روح از بین خاطراتش وابستگی های خود را جدا می‌کند. این وابستگی ها هم مثبت هست هم منفی . مثلا وابستگی به مال جهان یک وابستگی منفی و وابستگی مادر به فرزندش هم نوعی دلبستگی و وابستگی مثبت محسوب میشود . ولی به هرحال وابستگی ست.
 
این وابستگی ها کششی به سمت پایین برای روح ایجاد می کند که وی را از رفتن به سمت هادی یا راهنما جهت خروج از مرحله جهان باز میدارد . یعنی روح بعد از مرگ تحت تاثیر دو کشش قرار می گیرد. یکی نیروی وابستگی از پایین و دیگری نیروی بشارت دهنده به سمت مرحله بعد .
 
با مرور زندگی، روح نخستین چیزی که نظرش به آن جلب میشود، وابستگیهای انسان در طول زندگی میباشد. بعضی از این وابستگی ها در زمان حیات حتی فراموش شده بود ولی در این مرحله دوباره خودنمایی می کند .میزان وابستگی دنیوی برای هرکس متغیر هست
 
اگر نیروی وابستگی ها غلبه داشته باشد باعث میشود روح تمایل پیدا کند که دوباره وارد جسم گردد. چون توان دل کندن از وابستگی را ندارد و دوست دارد دوباره آن را تجربه کند. به همین جهت روح به سمت جسم رفته و تلاش می کند جسم مرده را متقاعد کند که دوباره روح را بپذیرد.
 
عوامل فشار قبر
فشاری که به “روح” وارد میشود جهت متقاعد کردن جسم خود در واقع همان فشار قبر هست. این فشار به هیچ عنوان به جسم وارد نمی شود. چون جسم دچار مرگ شده و دردی را احساس نمی کند. پس فشار قبر در واقع فشار وابستگی هاست و هیچ ربطی ندارد که شخص قبر دارد یا ندارد. این فشار هیچ ربطی به شب زمینی ندارد و می‌تواند از لحظه مرگ شروع گردد .
 
یکی از دلایل تلقین دادن به فرد فوت شده در واقع این هست که به باور مرگ برسد و سعی در برگشت نداشته باشد. بعد از مدتی روح متقاعد میشود که تلاش او بیهوده هست و فشار قبر از بین می رود .
 
وابستگی ها باعث میشود که روح ، شاید سال ها نتواند از این مرحله بگذرد.بحث روح های سرگردان و سنگین بودن قبرستانها بدلیل همین وابستگی هاست. گاهی تا سال ها فرد فوت شده نمی‌تواند وابستگی به قبر خود و جسمی که دیگر اثری از آن نیست را رها کند .
 
به امید اینکه بتوانیم به درک این شعر برسیم:
جهان همۀ هیچ و کار جهان همۀ هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ …
بگذار و بگذر
ببین و دل مبند
چشم بینداز و دل مباز
که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت …
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده…
“صادقانه زندگی کنید”
ما موجودات خاکی نیستیم که به بهشت می‌رویم. ما موجودات بهشتی هستیم که از خاک سر برآورده ایم…
لطفاً این متن رو دقیق بخونید چون ارزش هر کلمه معادل دنیایی فهم و شعور هست.


]]>
چرا یزد به شهر بادگیرها لقب گرفته است 2017-06-24T13:15:26+01:00 2017-06-24T13:15:26+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1321 روح الله خوشخو چرا یزد به شهر بادگیرها لقب گرفته استیزد به علت این که مردمش در طول تاریخ یکتا پرست بوده اند به دارالعباده مشهور هست.طبق تحقیقاتی که شده، مشخص شده هست که یزد بیشترین تعداد بادگیرهای ایران را دارد یزد شهری تاریخی و قدیمی هست که برخی افراد قدمت آن را به زمان پادشاهی یزدگرد اول پادشاه ساسانی ربط می‌دهند. یزد یکی از شهرهای کویری هست که در قست مرکزی ایران قرار گرفته و نخستین شهر خشتی جهان و دومین شهر تاریخی جهان بعد از شهر ونیز در ایتالیا هست. یزد را به نا چرا یزد به شهر بادگیرها لقب گرفته (عکس)
چرا یزد به شهر بادگیرها لقب گرفته استیزد به علت این که مردمش در طول تاریخ یکتا پرست بوده اند به دارالعباده مشهور هست.طبق تحقیقاتی که شده، مشخص شده هست که یزد بیشترین تعداد بادگیرهای ایران را دارد

 

یزد شهری تاریخی و قدیمی هست که برخی افراد قدمت آن را به زمان پادشاهی یزدگرد اول پادشاه ساسانی ربط می‌دهند. یزد یکی از شهرهای کویری هست که در قست مرکزی ایران قرار گرفته و نخستین شهر خشتی جهان و دومین شهر تاریخی جهان بعد از شهر ونیز در ایتالیا هست.

 

یزد را به نام «شهر بادگیرها» هم می شناسند. علت نامگذاری یزد شهر بادگیرها را در ادامه ی این مقاله بخوانید:

به یزد لقب های مختلفی مثل دارالعباده، شهر دوچرخه ها، شهر شیرینی و شهر بادگیرها را  نسبت داده اند.

چرا یزد به شهر بادگیرها لقب گرفته (عکس)

شهر یزد، دارای بادگیرهای فراوان هست به طوریکه در قبل بر بالای هر خانه ای، بادگیری وجود داشت

 

چرا به یزد شهر بادگیرها می‌گویند؟

به گزارش تالاب:طبق تحقیقاتی که شده، مشخص شده هست که یزد بیشترین تعداد بادگیرهای ایران را دارد. این شهر دارای بادگیرهای فراوان هست به طوری‌كه در قبل بر بالای هر خانه ای، بادگیری وجود داشت و در واقع علت نامگذاری یزد شهر بادگیرها هم همین موضوع هست.

 

 

مزیت و کارایی مهم و بزرگ این بادگیرها این بود که می توانستند گرمای سوزان یزد را به هوای خنک و مطبوعی تبدیل کنند و در واقع از این بادگیرها به مثل تهویه های قوی بهرهگیری می شده هست.

چرا یزد به شهر بادگیرها لقب گرفته (عکس)

«بادگیر باغ دولت آباد» بلندترین بادگیر جهان محسوب میشود و شهرت جهانی دارد

یکی از این بادگیرها، «بادگیر باغ دولت آباد» نام دارد که بلندترین بادگیر جهان محسوب میشود و شهرت جهانی دارد. این بادگیر در دوران زندیه و قاجار و حدود ۲۷۰ سال پیش ساخته شده هست و معماری زیبای آن به سبک همان دوران هست. بادگیر باغ دولت آباد در سال ۱۱۶۰ هجری قمری توسط فردی به نام محمد تقی خان بافقی ساخته شد که خوان بزرگی در خوانین یزد بود.

 

از ویژگی های اصلی این بادگیر می‌توان به ارتفاع ۳۳٫۸۰ متری آن اشاره کرد که آن را در صدر بلندترین بادگیر جهان قرار داده هست. فرم این بادگیر، هشت ضلعی کامل هست که باعث میشود تا باد بتواند به بخش های پایینی آن خیلی راحت و به سرعت منتقل شود و در نتیجه برخورد باد به سطح آب، هوای خنکی داخل آن ایجاد کند.

چرا یزد به شهر بادگیرها لقب گرفته (عکس)

در واقع از این بادگیرها به مثل تهویه های قوی بهرهگیری می شده هست

تاریخچه ی بوجود آمدن بادگیرها

در واقع هوای گرم و سوزان تابستان در مناطق کویری ای مثل یزد باعث می شد تا این فصل کاملا غیر قابل تحمل شود. این موضوع سبب شد تا مردم به فکر راهی بیفتند تا بتوانند اینگرما را کمی کمتر کنند تا این که این بادگیرها ابداع شد و به همین علت هست که بادگیرها نماد معماری و خلاقیت ایرانی میباشند.

 

 

بیشترین بهرهگیری ی بادگیرها در شهرهایی مثل یزد و کرمان بود و بعد از مشاهده کارایی آن، شهرهای دیگر ایران هم که آب و هوای شبیه ایران داشتند مثل سیرجان، بندر عباس، قشم و چابهار، از بادگیر برای خنک کردن ساختمان ها و خانه های خود بهرهگیری کردند. امروزه به هر کدام از این شهرها که بروید می‌توانید بادگیرهای قدیمی و زیبایی را در انها مشاهده نمایید.

 

چرا یزد به شهر بادگیرها لقب گرفته (عکس)

این بادگیرها می توانستند گرمای سوزان یزد را به هوای خنک و مطبوعی تبدیل کنند

 

سقف بادگیر باغ دولت آباد

نکته ی جالبی که در مورد بادگیرهای یزد وجود دارد این هست که این بادگیرها در زمان های قبل بدون هیچ ابزار خاص و پیشرفته ای و کاملا با دست ساخته شده اند، با این وجود بعد از تحقیقاتی که روی این شگفتی های معماری ایرانی شد مشخص شد که این بادگیرها کاملا مهندسی ساز میباشند و حتی در تولید همۀ ی انها به عواملی مثل مساحت حیاط، عمق قنات، ارتفاع بادگیر، پشت و یا رو بودن به آفتاب و موقعیت جغرافیایی بادگیرها هم توجه می شده هست.

 

متاسفانه با پیشرفته شدن زندگی شهری، تعداد زیادی از این بادگیرها ناپدید شده و از بین رفته اند، با این حال در بافت تاریخی یزد هنوز هم تعداد زیادی از آن ها به چشم می‌خورد که با  کمک سازمان میراث فرهنگی، میتوان از این میراث های ارزشمند، نگه داری کرد.
]]>
اشعار زیبایی پیمان سلیمانی 2017-06-24T13:13:57+01:00 2017-06-24T13:13:57+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1320 روح الله خوشخو اشعار زیبایی پیمان سلیمانیقطار شو که مرا با خودت سفر ببریبه دورتر برسانی ــ به دورتر ببریتمام بود ونبود مرا در این دنیاکه تا ابد چمدانی ست مختصر ببریومن تمام خودم را مسافرت بشومتو هم مرا به جهان های تازه تر ببریسپس نسیم شوی تو و بعد ازآن یوسفکه پیرهن بشوم تا مرا خبر ببریمرا به خواب مه آلود ابرهای جهان به خواب های درختانِ بارور ببریو بعد نامه شوم من… چه خوب بود مراخودت اگر بنویسی ــ خودت اگر ببریعجیب نیست که هیزم شکن بیاشوبد درخت اگر که تو باشی دل از تبر ببریدوباره زوزه ی باد و شکستن جا اشعار عاشقانه و زیبایی پیمان سلیمانی
اشعار زیبایی پیمان سلیمانیقطار شو که مرا با خودت سفر ببری
به دورتر برسانی ــ به دورتر ببری
تمام بود ونبود مرا در این دنیا
که تا ابد چمدانی ست مختصر ببری
ومن تمام خودم را مسافرت بشوم
تو هم مرا به جهان های تازه تر ببری
سپس نسیم شوی تو و بعد ازآن یوسف
که پیرهن بشوم تا مرا خبر ببری
مرا به خواب مه آلود ابرهای جهان 
به خواب های درختانِ بارور ببری
و بعد نامه شوم من… چه خوب بود مرا
خودت اگر بنویسی ــ خودت اگر ببری
عجیب نیست که هیزم شکن بیاشوبد
 درخت اگر که تو باشی دل از تبر ببری
دوباره زوزه ی باد و شکستن جاده
چه می شود که مرا با خودت سفر ببری


اشعار عاشقانه و زیبایی پیمان سلیمانی 
پیمان سلیمانی
اشعار عاشقانه و زیبایی پیمان سلیمانی

اشعار پیمان سلیمانی


شب شد و مرگ و فاجعه از هر طرف رسید 
 طوفان گرفت و پنجره فریاد می کشید
رخوت تمام هستی ما را به باد داد
 از هر طرف تحجر و بی داد می وزید
گلدان شکست و آینه تصویر مرگ شد
 ازشانه های خسته شب زخم می چکید
پوسید بغض کهنه تاریخی زمین 
 آتش گرفت در دل شب جنگل امید
آن قدر خوف و دل هره بارید که دگر 
فریاد ما به گوش خود ما نمی رسید
از آن به بعد شهر پر از درد و رنج شد
از آن به بعد حادثه هر روز می وزید
دیگر کسی ترانه امید را نخواند
دیگر کسی شکفتن خورشید را ندید!
پیمان سلیمانی


]]>
خواندن ذهن افراد توسط زنان واقعیت دارد !! 2017-06-24T13:09:19+01:00 2017-06-24T13:09:19+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1319 روح الله خوشخو خواندن ذهن افراد توسط زنان واقعیت دارد !!طبق تحقیقات صورت گرفته توسط پژوهشگران متوجه یک ژن خاص در خانم ها شدند که می توانند ذهن مردان را بخوانند ژن خاصی در خانم‌ها توانایی آن ها را برای خواندن احساسات و ذهن افرادبالا می برد‎ طی تحقیقات صورت گرفته، ژن خاصی در خانم‌ها توانایی آن ها را برای خواندن احساسات و ذهن افرادبالا می برد. طبق تحقیقات صورت گرفته توسط پژوهشگران رقابتی برای نخستین بار حدود ۲۰ سال پیش به مرحله اجرایی رسید که نشان داد توانایی خواندن ذهن بقیه افراد توسط زن‌ها به واسطه یک خواندن ذهن افراد توسط زنان
خواندن ذهن افراد توسط زنان واقعیت دارد !!


طبق تحقیقات صورت گرفته توسط پژوهشگران متوجه یک ژن خاص در خانم ها شدند که می توانند ذهن مردان را بخوانند ژن خاصی در خانم‌ها توانایی آن ها را برای خواندن احساسات و ذهن افرادبالا می برد‎
 
طی تحقیقات صورت گرفته، ژن خاصی در خانم‌ها توانایی آن ها را برای خواندن احساسات و ذهن افرادبالا می برد.
 
طبق تحقیقات صورت گرفته توسط پژوهشگران رقابتی برای نخستین بار حدود ۲۰ سال پیش به مرحله اجرایی رسید که نشان داد توانایی خواندن ذهن بقیه افراد توسط زن‌ها به واسطه یک ژن خاص بر روی DNA صورت می گیرد و باعث میشود زنان نسبت به مردان اکثر از این توانایی برخوردار باشند.
 
محققان در دانشگاه کمبریج، آزمونی را برگزار کردند که “خواندن ذهن از روی چشم” نام داشت که طی این آزمایش تصویری از چشم‌های گوناگون در مقابل شرکت کنندگان قرار گرفت تا به تشخیص حالت‌ها و احساسات افراد بپردازند.
 
خواندن ذهن از روی چشم
این پژوهش داد که افراد فورا میتوانند با نگاه کردن به چشم دیگران ذهن و احساسات آن ها را بخوانند.
در این پژوهش مشخص شد که توانایی بعضی افراد در اینکار از سایرین اکثر بوده و زنان دارای متوسط نمره بهتری میباشند.
 
آزمون جدیدی در این اساس با همکاری شرکت بیوتکنولوژی بر روی ۸۹ هزار نفر در سراسر دنیا صورت گرفت که باز هم در این آزمون زنان متوسط نمره بهتری نسبت به مردان داشتند و این موضوع نشان میدهد که حضور ژن مخصوص بر روی DNA زنان، این توانایی را در آن‌ها ایجاد کرده هست.
 
محققان این پژوهش بر این باورند که اینکار یک گام مهم رو به جلو در حوزه علوم اعصاب اجتماعی بوده و به تکمیل این که چه چیزی سبب تنوع در همدلی شناختی می شود کمک می کند.
 
به طور خاص، تنوع ژنتیکی در کروموزوم ۳ در زنان به شدت با توانایی خواندن ذهن مرتبط هست و دیدنی دقت هست این که عملکرد مردان در این آزمون با ژن‌هایی در منطقه خاصی از کروموزوم ۳ در ارتباط نبود.
 
در کروموزوم ۳ یک ژن به نام LRRN۱ وجود دارد که در منطقه‌ای از مغز به نام “استریاتوم” فعال هست و نقش مهمی در همدلی ایفا می کند.
]]>
مد،سرگرمی،پزشکی،سیاسی 2017-05-05T18:32:13+01:00 2017-05-05T18:32:13+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1318 روح الله خوشخو اخبار سیاسیادعاهای برخی نامزدها در مناظره دوم و ۹ جوابیه از سوی دستگاههای مختلفبرخی نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در دومین مناظره انتخاباتی مطالبی مطرح کردن که با واکنش دستگاه های مربوط روبه رو…از احمدی‌نژاد دفاع کردید، سرتان را بالا بگیرید!روحانی:لباس ساده‌ پوشیدند اما میلیاردها دلار غارت شد /جهانگیری: هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کندواکنش وزارت خارجه به اظهارات «میرکاظمی» علیه «ظریف»«سیا» نقشه ترور بیو-شیمیایی «کیم جونگ اون» را می کشدناطق‌نوری: تقسیم‌بندی جامعه به ۴ و ۹۶ درصد عوام ]]> تفریحی،سرگرمی،خبر،چهره ها،حوادث،تاریخی 2017-03-13T20:51:35+01:00 2017-03-13T20:51:35+01:00 tag:http://rohollah.mihanblog.com/post/1317 روح الله خوشخو اخبارادامه مطلبتولد های جدید افراد مشهور و بازیگران در این هفتهپیدا شدن نوزاد در دستشویی فرودگاه رسوایی به بار آورد !خبر طلاق اسکارلت جوهانسون از همسرش جنجالی شد !مصاحبه با منوچهر هادی کارگردان ایرانی و سریال عاشقانهراز جوانی این خانم 50 ساله که سوژه شد (+تصاویر)زایمان زن شاهرودی برای دومین بار در هواپیما (عکس)ایوانکا ترامپ یکی از قوی ترین دختران تاریخ جهانموثر بودن صفحات اجتماعی در رونق داعشسلامتادامه مطلبراه های درمان آسان عارضه گل مژه در خانهراهکار جدید برای کاهش وزن و تناسب اندامراهکارهای
]]>